Pamačius, kaip dabar atrodo Markle, nerimo neslepia net princas Harry: pasirodė viešai

Pranešama, kad princas Harry nerimauja dėl savo žmonos Meghan Markle sveikatos ir baiminasi, kad jos darbo krūvis neigiamai veikia jos sveikatą, teigia šaltiniai.

Teigiama, kad Sasekso kunigaikštienė per pastaruosius mėnesius numetė nemažai svorio ir spėjama, kad tai susiję su spaudimu, jaučiamu dėl Meghan noro tapti garsia Holivudo aktore. Šaltinis teigė, kad jai artimi žmonės pastebėjo jos pokyčius ir nerimauja dėl jos sveikatos.

Princą Harry neramina Markle svoris

„Kažkas labai negerai. Ji akivaizdžiai nesirūpina savimi ir atrodo labai liesa. Meghan neatlaiko viso to spaudimo ir tai matosi“, – teigė šaltinis.

Šaltinis užsiminė, kad Meghan pastaruoju metu galėjo patirti sunkumų ir teigė, kad ji darosi vis nelaimingesnė, nes buvo „kaltinama dėl Harry atsiribojimo nuo savo šeimos“.

Sasekso kunigaikščio santykiai su karališkąja šeima tapo itin įtempti po to, kai 2020 metais jis pasitraukė iš savo pareigų. Šaltinis nurodė, kad Harry ne kartą yra labai aiškiai sakęs – palikti karališkąją šeimą buvo jo sprendimas, rašo mirror.co.uk.

Šaltinis taip pat užsiminė, kad Meghan kamuoja finansinės problemos ir teigė, kad jos ir Harry skolos „kaupiasi į vieną vietą“. Šių metų pradžioje kontraktą su pora nutraukė „Spotify“, todėl jie neteko 20 mln. dolerių vertės sutarties.

Pasak šaltinio, Harry ragina žmoną sutikti persikelti į Niujorką

Kalbėdamas su „In Touch Weekly“ šaltinis teigė: „Meghan jaučiasi taip, tarsi jai nuolat tektų vargti, kad galėtų sau ir Harry leisti tokį gyvenimo būdą, kokį gyvena. Jai taip pat sunku suderinti savo laiką visais klausimais. Jai tenka labai daug įvairių reikalų.“

Harry esą žino, kad jo žmona „nėra savimi“. Esą jis bijo, kad Meghan „kentės taip, kaip kentėjo jo motina“. Velionė princesė Diana garsiai kalbėjo apie tai, kad kovojo su bulimija, tad Harry baiminasi, kad žmoną ištiks toks pats likimas.

Šaltinis teigė, kad Harry patirtis „privertė jį itin atidžiai stebėti psichikos sveikatos raudonas vėliavėles“ ir esą jis pasirengęs imtis drastiškų veiksmų, kad padėtų savo žmonai.

Teigiama, kad jis nori, jog jie išsikraustytų iš Los Andželo, nes mano, kad „šiuo metu tai nėra geriausia aplinka jai“.

Pasak šaltinio, Harry ragina žmoną sutikti persikelti į Niujorką, nes tiki, kad tai padės jai būti „laimingai ir sveikai“. Nors Harry yra nusiteikęs kraustytis, Meghan ne itin entuziastingai priima šią idėją, o kito šaltinio teigimu, jos tokia idėja nežavi.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer