Kėdainiuose į tualetą – tik iki 20 valandos: meras jokios problemos čia nemato

Kėdainių mieste yra keturi viešieji tualetai, kuriais nemokamai gali naudotis visi – tiek kėdainiečiai, tiek miesto svečiai, tačiau tualetai veikia tik iki 20 valandos. Vakarojantiems mieste ar Skongalio poilsiavietėje, prispyrus reikalui tenka patampyti užrakintas tualetų duris ir nerti į krūmus. Tuo tarpu rajono meras Valentinas Tamulis jokios problemos čia nemato, esą niekas dėl tokio reikalo į jį nesikreipė…

Veikia keturi tualetai

Kėdainių miesto seniūnas Algirdas Krivičius paaiškino, kad miesto teritorijoje yra keturi viešieji tualetai, kuriuos yra patikėta prižiūrėti dviem įmonėms.

„Prie centrinės turgavietės Janušavos aikštėje ir Radvilų gatvėje prie Didžiosios Rinkos aikštės esančius tualetus prižiūri viena įmonė, kuri laimėjo viešųjų pirkimų konkursą.

O prie miesto parko bei Skongalio poilsiavietėje esančius tualetus prižiūri kita įmonė, kuri taip pat laimėjo tokį pat konkursą“, – paaiškino A. Krivičius.

Į tualetą – tik šios įstaigos darbo valandomis

Miesto seniūnas akcentavo, kad seniūnija nuolat kontroliuoja, kaip įmonės prižiūri viešuosius tualetus.

„Yra nustatytos darbo valandos ir jomis tualetai būna atrakinti visiems lankytojams. Na, yra buvę keletas incidentų, kuomet tualetuose kažkas sugedo ar buvo sugadinta, tai kol sutaisėme, jie galėjo neveikti.

O šiaip visą laiką jie veikia ir yra tvarkomi bei prižiūrimi, tam yra paskirti įmonių darbuotojai“,  – dėstė seniūnas.

O kas jei?

Skongalio gatvės poilsio zonoje esančio tualeto darbo laikas yra nuo 8 valandos ryto iki 20 valandos vakaro, tačiau gražiais vasaros vakarais besimėgaujančių žmonių tiek šioje poilsiavietėje, tiek ir senamiestyje būna nemažai, tad jie savo gamtinius reikalus priversti derinti prie tualetų darbo laiko.

Rajono meras Valentinas Tamulis tame neįžvelgia jokios bėdos ir teigia, esą su tokia problema dar niekas nesusidūrė, o jei iškiltų poreikis, būtų galima svarstyti viešųjų tualetų darbo valandų pakeitimą.

Žodžiu, jei norite į tualetą, apie tai būtinai turite pranešti merui, kitaip į tualetą nepateksite…

„Tiesą sakant, neteko girdėti, kad kažkas vėlų vakarą susidurtų su problema dėl uždarytų viešųjų tualetų. Aš pasidomėjau šiuo klausimu Turizmo ir verslo informacijos centre ir man tikrai nesakė, jog kažkas skųstųsi, jog vėlai vakare tualetai pas mus nedirba.

Žinoma, žmogiškai aš suprantu, kad toks poreikis gali būti, tad jei matytume, kad žmonėms reikia, kad yra poreikis, svarstytume šį klausimą.

Galima būtų peržiūrėti tualetų darbo laiką vasaros metu, tačiau kol kas tokio poreikio nebuvo, niekas nesikreipė“, – akcentavo V. Tamulis. 

Autorius: Dimitrijus Kuprijanovas

Šaltinis: www.rinkosaikste.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer