Ukraina smogė rusų kariuomenei: nukauti 47 okupantai, sunaikinta karinė technika

Pietinėje Ukrainos dalyje šalies karinės pajėgos pražudė 47 rusų okupantus, taip pat septynis šarvuočių ir kitų karinių mašinų dalinius, skelbia „Ukrinform“.

Remiantis Ukrainos ginkluotojų pajėgų vadovybės informacija, šiuo metu padėtis Pietų Buzo kryptimi ketvirtadienį buvo sudėtinga ir kintanti. Visgi šalies gynyba atlaikė rusų kariuomenės pasipriešinimą.

Be to, skelbiama, kad Ukrainos kariuomenės dalinių taikiniais Chersono regione taip pat tampa rusų kariuomenės transportavimo, logistikos maršrutai.

Priduriama, kad minėtose srityse didelių pokyčių, susijusių su rusų kariuomenės kariniais tikslais ir pozicijų keitimu mūšio lauke, nebuvo, kadangi okupantai stengiasi išlaikyti stiprią gynybos liniją.

Rytų Ukrainoje rusams apšaudžius autobuso stotelę žuvo 8 žmonės

Rytų Ukrainoje prie fronto linijos esančiame Torecko miestelyje rusams ketvirtadienį apšaudžius autobuso stotelę žuvo aštuoni žmonės, o dar keturi buvo sužeisti, pranešė regiono administracijos vadovas.

„Kaip rodo preliminari informacija, vyko artilerijos apšaudymas. Pataikyta į viešojo transporto stotelę, kur tuo metu buvo minia žmonių“, – per platformą „Telegram“ pranešė Donecko srities ukrainiečių administracijos vadovas Pavlo Kyrylenka.

Jis sakė, kad tarp sužeistųjų yra trys vaikai.

Išpuolis įvykdytas Kyjivui paraginus civilius gyventojus palikti karo draskomą Donecko regioną, kuriam tenka didžiausias Maskvos puolimo šalies rytuose smūgis.

„Kreipiuosi į visus regiono gyventojus: nepaverskite savęs rusų taikiniu! Laiku evakuokitės!“ – rašė P. Kyrylenka.

Ukrainos pareigūnai teigė, kad Rusija ir toliau apšaudo miestus ir miestelius palei visą fronto liniją.

Pietinio Mykolajivo miesto meras sakė, kad anksti ryte per apšaudymą nukentėjo gyvenamieji namai dviejuose rajonuose.

Mykolaivas yra arčiausiai vietovių, kuriose Ukrainos pajėgos ketina pradėti didelį kontrpuolimą, esantis miestas ir dažnai būna apšaudomas rusų.

Netoli sienos su Rusija esančio šiaurės rytinio Charkivo miesto pareigūnai savo ruožtu pranešė, kad raketos, paleistos iš Rusijos teritorijos, pataikė į pramoninius rajonus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer