Keistos žinutės iš sekėjos sulaukusi Inga Stumbrienė prakalbo apie brangius daiktus: kvietė diskutuoti

Verslininkė Inga Stumbrienė, dažnai socialiniuose tinkluose besidalijanti gyvenimo akimirkomis, neseniai paviešino įrašą, kuriame pasakojo apie stilingus daiktus savo spintoje. Ji neslėpė, kad prabangių prekės ženklų drabužių pas ją daug, visgi neigė, kad daiktai yra laimės šaltinis.

Inga įrašą paviešino socialiniuose tinkluose, juo sutiko pasidalinti ir su portalu tv3.lt.

„Turiu jums klausimą.

Ar jūsų daiktų, aksesuarų vertė įtakoja jūsų vidinę būseną?

Vakar gavau labai keistą žinutę, neva aš tokia laiminga, nes turiu brangių daiktų.. O jei jų neturėčiau, tai ir tos laimės neliktų…

Tad, noriu ir jūsų paklausti, ar dėvėdami brangesnį daiktą jaučiatės laimingesni? O gal atvirkščiai, brangesnis daiktas jus tik labiau įpareigoja ir neleidžia jaustis laisvai?

Štai aš turiu šią žalią, praėjusio sezono „Zaros“ suknelę, kurią pirkau vinted.lt už keliasdešimt eurų, tačiau ji viena mano megstamiausių, ją vežuosi į visas keliones, nes su ja jaučiuosi nuostabiai.

Manęs daiktų vertė visai neįtakoja, nes visų pirma žiūriu į jų kokybę. Ir visai nesvarbu, ar suknelė kainuoja 20 ar 2000 eurų, jei ji man patinka, tai ir jaučiuosi su ja gerai. O jei nepatinka, tai ir jos kaina nieko nelemia“, – rašė ji.

Primename, kad Ingos ir Aivaro Stumbrų vasario 14-oji šiemet buvo ypatinga – meilės dieną jie sutiko Paryžiuje. Svaiginančiomis išvykos akimirkomis moteris pasidalino su gerbėjais socialiniuose tinkluose.

Viename iš „Instagram“ platformoje publikuotų kadrų – saldus sutuoktinių bučinys viešbučio balkone, pro kurį matosi ne tik didingas Paryžiaus operos pastatas, bet ir įspūdinga miesto panorama.

Socialiniame tinkle pasidalinusi šia nuotrauka, Inga negailėjo gražių žodžių savo vyrui. Moteris džiaugėsi, kad Aivaras yra ne tik pavyzdingas tėtis savo vaikams, bet ir jos beprotiškų norų realizuotojas.

„Ar žinote, už ką kasdien vis beprotiškai įsimyliu savo vyrą?!

Taip, jis nuostabus žmogus, labai mane myli ir gerbia, yra pavyzdingas tėtis ir geras draugas, bet.. Jis visada pildo mano beprotiškiausius norus ir svajones.

Nežinau, ar jam pasisekė, kad gavo tokią lengvai išprotėjusią žmoną, paskui kurią reikia ne eiti, o tiesiog bėgti, bet man jis yra pati didžiausia dovana.

Man visada smagu su juo būti, juoktis, kartu pažinti pasaulį ir dalintis gyvenimu. Myliu tave be proto“, – šiltai rašė I. Stumbrienė.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer