Su vėžiu kovojanti 19-metė Eglė išgyveno aukojančių žmonių dėka – valstybė vaistų nekompensuoja

17 metų Eglė gyveno laimingą vaikystę – fortepijono pamokos, dainavimas, draugai, pramogos, sėkmė moksluose, svajonės apie ateitį. Tačiau vieną dieną visa tai sustojo – medikai merginai diagnozavo galvos smegenų vėžį. Po kelių sudėtingų operacijų ir chemoterapijos, gydytojai jau džiaugėsi, kad Eglės sveikata gerėja. Deja, liga sugrįžo dar stipresnė ir žiauresnė.

Į „TV Pagalbos“ studiją atvykę 19-metės Eglės tėvai Rasa ir Gintaras su siaubu prisiminė dieną, kai išgirdo dukters diagnozę. Prieš tai mergina ne kartą varstė gydytojų duris, norėdama išsiaiškinti, kodėl jai spengia ausyse ir svaigsta galva, tačiau medikai sakydavo, kad viskas gerai.

„Nusprendėme patys nuvažiuoti į klinikas ir neišeiti tol, kol man nepasakys, kas yra mano vaikui. Tai dar po tam tikrų specialistų apžiūros, pagaliau buvo nutarta padaryti kompiuterinę tomografiją. Ir tada jau pamatė auglį galvoje“, – pasakojo Rasa.

„Jos prabuvo klinikose visą dieną, vakare paskambino, sako: „mūsų vaikui vėžys“. Jausmų negaliu papasakoti, bet man buvo šokas. Išvežiau jas ryte, mergaitė susišukavusi, graži, nekrentanti. Nuvažiavo ir jau devintą valandą vakare sako, kad rimta liga“, – graudinosi Gintaras.

Po sėkmingo gydymo šeima „pailsėjo“ nuo ligos beveik metus, tačiau ši smogė antrą kartą.

„Medikų nuomonės šį kartą buvo pesimistinės. Aš visą laiką meldžiuosi ir prašau Dievo, kad mano vaikui duotų geriausią. Ir įvyko stebuklas, kai po šio rudenio pablogėjimo prasidėjo pagerėjimas. Eglutė pradėjo naudoti naują brangią imunoterapiją“, – sakė Rasa ir dėkojo visiems, kas prisidėjo prie Eglės paramos fondo.

Būtent dėl geros valios žmonių pinigų Eglės šeima sugeba įsigyti reikalingus vaistus, nes valstybė jų nekompensuoja. Per mėnesį šie vaistai atsieina beveik 2000 eurų.

Norintys ir galintys padėti Eglei įveikti šią klastingą ligą, gali tai padaryti šiais rekvizitais:

GAVĖJAS: Eglės Karpavičiūtės paramos ir labdaros fondas

SĄSKAITOS NUMERIS: LT52 7300 0101 6559 6647

Visą istoriją išgirskite vaizdo siužete, esančiame straipsnio pradžioje.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer