Kraupios nužudymo Mažeikiuose detalės: užmušę draugą, jį užkasė namo kieme

Prieš 3 dienas į Mažeikių rajono policijos komisariatą kreipėsi šio miesto gyventoja, sunerimusi dėl savo 44 metų brolio, su kuriuo nuo vasario 19 d. nutrūko bendravimas ir kurio ji nei pas jo draugus, nei ligoninėse neranda.

Į policijos akiratį tomis dienomis vyras taip pat patekęs nebuvo. Moteris papasakojo, kad brolis prieš pora dienų lankėsi jos namuose ir paskui išsiruošė pas vieną savo draugą, po to žadėjo eiti pas motiną.

Tačiau mama tą dieną jo nesulaukė. Tada abi moterys pačios pradėjo mažeikiškio paiešką, skambindamos jo draugams ir draugėms. Kalbėjo ir su 31-nerių metų draugu, kurį jis vasario 19-ąją buvo susiruošęs aplankyti. Šis patvirtino, kad buvo sulaukęs dingusiojo vizito, tačiau jis išgėrė alaus ir greit išėjo.

Vyro paiešką pradėję Mažeikių pareigūnai, rinkdami informaciją apie paskutines jo lankymosi vietas, irgi bendravo su visais jo pažįstamais. Iš surinktų duomenų paaiškėjo, kad dingusysis iš 31-nerių metų draugo namų niekur neišėjo.

Geriant alų, tarp čia buvusios kompanijos vyrų kilo konfliktas, kurio sprendimui buvo paleisti kumščiai. Paaiškėjo, kad smūgiai buvo mirtini. Nužudytojo kūnu atsikratyti sumanę sugėrovai jį užkasė gyvenamojo namo kieme.

Vasario 23-iąją buvo sulaikyti du įtariamieji, kuriems pateikti įtarimai dėl 44 metų mažeikiškio nužudymo. Vienas jų –anksčiau už plėšimą ir neteisėtą disponavimą narkotinėmis medžiagomis teistas tas pats 31-nerių metų nužudytojo draugas, kitas – pas pastarąjį paskutiniuoju metu gyvenęs taip pat 31-nerių metų jo pažįstamas, kuris dėl įvairių nusikalstamų veikų teistas ir Lietuvoje, ir Didžiojoje Britanijoje. Šiandien bus priimtas sprendimas dėl aukščiausios kardomosios priemonės – suėmimo, šiems asmenims paskyrimo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer