Kruvinas Rusijos išpuolis: raketai pataikius į gyvenamąjį namą žuvo 14 žmonių

Ukrainos pietinėje Odesos srityje dešimt žmonių žuvo per raketų smūgį vienam daugiabučiui, penktadienį ryte pranešė vienas vietos pareigūnas.

„Žuvusiųjų per raketų smūgį daugiabučiui skaičius padidėjo iki dešimties“, – sakė Odesos karinės administracijos atstovas Serhijus Bratčukas. Vėliau informacija buvo patikslinta, patvirtinus 14 žmonių žūtį, mažiausiai 30 buvo sužeista (įskaitant 3 vaikus), rašoma UNIAN.

Skelbiama, kad naktinio išpuolio Odesos apylinkėse metu viso jau žuvo 17 žmonių, o kita raketa pataikė ir į poilsio bazę, kurioje buvo civilių. Kol kas nėra aišku, ar žuvusiųjų skaičius yra skaičiuojamas bendrai, ar tai tik daugiabučio aukų skaičius.

Remdamasis kariškių duomenimis, jis sakė, kad raketos buvo paleistos iš „strateginių lėktuvų virš Juodosios jūros“.

„Viena raketa pataikė į devynaukštį gyvenamąjį pastatą“, – sakoma kariuomenės pranešime. Taip pat nurodoma, kad kita raketa smogė poilsio centrui.

„Daugiabutyje vienos laiptinės devyni aukštai buvo visiškai sunaikinti… gelbėtojai jau suteikė medicinos pagalbą septyniems sužeistiesiems, įskaitant tris vaikus“, – nurodė kariškiai.

Keliomis dienomis anksčiau per Rusijos raketų smūgį vienam prekybos centrui Ukrainos centrinėje dalyje esančiame Kremenčuko mieste žuvo mažiausiai 18 civilių gyventojų.

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas neigė, kad už šias atakas atsakingos Maskvos pajėgos.

Odesos sritis yra strategiškai svarbi dėl joje esančio didelio Odesos uostamiesčio.

Ketvirtadienį Rusijos pajėgos pasitraukė iš savo pozicijų netoli Odesos esančioje Gyvačių saloje, tapusioje ukrainiečių pasipriešinimo simboliu nuo pat pirmųjų karo dienų

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer