Laidos herojaus situacija prajuokino Edgarą Navicką: „Klauso ir nesupranta, kur jis ir ką jis padarė“

Po ilgų ir varginančių konfliktų Valento ir Mildos santuoka subyrėjo, tačiau nė vienas ramybės nesulaukė. Jų mūšio įrankiais ir įkaitais tapo vaikai. Kadangi, pasak moters, ji iš buvusio vyro niekaip nesulaukė alimentų, Milda nusprendė kreiptis į TV3 laidą „TV Pagalba“.

Moteris pasakojo, kad jai niekaip nepavyksta susikalbėti su vyru, o ir su 2 vaikais jis bendrauti nelinkęs. Valentas pyksta, kad Milda alimentus bando išieškoti per tėvų fondą.

„Taip, pinigai didėja ir jam pradėjo augti skolos, bet iš kur aš galiu būti garantuota, kad jis man po tuos 100 eurų mokės. Jis nori, kad aš pinigų iš tėvų fondo atsisakyčiau ir alimentus jis man mokėtų tiesiogiai. Aš sutikčiau, aš neprieštarauju, bet kaip man būti garantuotai, kad jis tikrai mokės“, – pasakojo Milda.

Moteris buvo priversta kreiptis į tėvų fondą, nes kurį laiką Valentas alimentų nemokėjo.

„Aš su ja kalbėjau gražiuoju, bet ji sakė, kad netiki, jog jai mokėsiu. Aš nemokėjau tokios sumos, kokią paskyrė, mokėjau pusę dalies, bet dabar galėsiu sau leisti mokėti visą, nes padidės mano alga“, – teigė Valentas.

Vyras norėtų, kad Milda nutrauktų išmoką iš fondo ir priimtų jo alimentus. Sutikus su šia sąlyga vyrui nebesikauptų skola.

„Aš sutikčiau, bet man reikia garanto, kad jis tikrai mokės“, – sakė moteris.

Advokatas Vygaudas Molis pasiūlė išeitį – esant poreikiui galima apsilankyti pas notarą ir šį susitarimą įforminti.

„100 eurų yra maži pinigai, šiai dienai minimumas – 319 eurų už kiekvieną vaiką. Kačiuko ar šuniuko išlaikymas mėnesiui brangiau kainuoja nei vaikas. Šią sumą jie abu turėtų mokėti per pusę“, – teigė V. Molis.

Išgirdęs skaičius ir juos palyginęs su Valento norima mokėti suma – 100 eurų, laidos vedėjas Edgaras Navickas negalėjo sulaikyti juoko.

„Valentas sėdi, klauso ir nesupranta, kur jis ir ką jis padarė. Atvažiavo dėl 100 eurų, o tuoj išeis su 600 eurų skola“, – juokdamasis kalbėjo E. Navickas.

Ar pavyko Mildai ir Valentui susitarti dėl alimentų, pamatykite laidoje, esančioje straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite pirmadieniais–penktadieniais 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer