Lauris Reiniks išleidžia naują vasaros dainą lietuvių kalba 90-ųjų stiliumi

Latvių dainininkas, televizijos laidų vedėjas ir aktorius Lauris Reiniks pristato naują vasaros dainą savo klausytojams ir gerbėjams Lietuvoje. Daina vadinasi „Nuoga naktis“ ir tai yra latviškos Laurio dainos „Kaila nakts“ (liet. – Nuoga naktis) lietuviška versija.

„Nuoga naktis“ buvo sukurta bendradarbiaujant su Laurio draugu ir Lietuvoje puikiai pažįstamu šoumenu Justinu Jankevičiumi, kuris parašė dainos žodžius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Labai džiaugiuosi galėdamas pristatyti naują dainą savo klausytojams Lietuvoje. Tai yra vasaros daina 90-ųjų stiliumi ir ją originaliai sukūrė mano tėtis Arturs Reiniks (latviškus žodžius parašė Ulla Kavicka) daugiau nei prieš 20 metų, kai jis buvo mano amžiaus.

Dainos melodija turi tą ilgesingai romantišką jausmą, būdingą 90-iesiems, kurį atpažįstame tiek Latvijoje, tiek Lietuvoje.

Paprastai dainuoju ir įrašinėju tik savo kūrinius, bet ši daina mane giliai sujaudino ir aš norėjau sukurti savo 2024 metų versiją.

O Justinas gražiai pritaikė žodžius lietuvių kalba. Tikiuosi, kad žmonėms Lietuvoje ši daina patiks ir „Nuoga naktis“ taps viena iš mėgstamų klausytojų dainų šią vasarą“, – sako Lauris.

Šią vasarą Laurį Reiniks galite sutikti ir išgirsti Lietuvoje: festivalyje „Naisių vasara 2024“ bei festivalio „Mano vasara“ koncertuose Jurbarke ir Vilkaviškyje.

„Nuoga naktis“ galima atsisiųsti visose muzikos transliavimo platformose. Naująją Laurio Reiniks dainą „Nuoga naktis“ išgirsti galite čia:

www.tv3.lt

Site Footer