Lėktuvo katastrofoje su dukromis žuvusio „Kobra 11“ aktoriaus gedi žmona: turi prašymą

Sausio 4-ąją prie Karibų jūros salos krantų sudužus nedideliam lėktuvui, žuvo 51-erių vokiečių aktorius Christianas Oliveris. Kartu su juo – ir dvi mažametės dukros. Vyro ir dviejų atžalų netekusi Jessica Klepser pirmą kartą prabilo po sukrėtusios nelaimės.

Socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje „WundaBar Pilates“ buvo išplatintas žuvusio aktoriaus žmonos J. Klepser ir jo artimųjų pranešimas. Pilateso studijoje vyro netekusi moteris dirba vadybininke.

„Esame labai nuliūdinti dėl 2024 m. sausio 4 d. įvykusios tragiškos lėktuvo avarijos, kuri nusinešė mūsų mylimų šeimos narių gyvybes. Mūsų dukros Madita (12 m.) ir Annik (10 m.) kartu su tėvu Christianu grįždinėjo iš atostogų Karibuose, kai vienmotoriam lėktuvui, kuriuo jie keliavo, sugedo variklis ir jis nukrito į vandenyną. Deja, visi keturi nedidelio orlaivio keleiviai neišgyveno.

Pareiškime sakoma, kad Madita buvo „energinga Luiso Armstrongo vidurinės mokyklos septintos klasės mokinė, garsėjo energingumu, jai puikiai sekėsi mokslai, šokiai, dainavimas ir pasirodymai.“

Taip pat priduriama, kad jaunesnioji dukra Annik buvo „Wonderland Ave pradinės mokyklos ketvirtos klasės mokinė, buvo mėgstama dėl savo elgesio: „Ji visada pirmoji pasakydavo gerą žodį ar suteikdavo paguodžiantį apkabinimą. Jos aistra buvo krepšinis, plaukimas ir įvairios meno rūšys.“

Pranešime rašoma, kad abi dukras siejo „gilus ryšys, užkrečiantis juokas ir nuotykių dvasia“, kurių trūks visiems jas pažinojusiems.

Taip pat pažymima, kad žuvęs Oliveris buvo nekilnojamojo turto agentas ir aktorius tiek JAV, tiek Europoje.

„Jo netektį giliai jaus visi, kurie jį pažinojo“, – priduriama pranešime.

Šeima paprašė vietoj gėlių siųsti aukas į „GoFundMe“ svetainę, kuri buvo įsteigta artimiesiems. Paskyros profilyje rašoma, kad pinigai „labai padės Jessicai ir šeimai šiuo siaubingai sunkiu metu.“

 

Primename, kad jų vienmotoris lėktuvas ketvirtadienio popietę pakilo iš Bekvijos, mažytės Sent Vinsento ir Grenadinų salos ir skrido į netoliese esančią Sent Lusiją. Praėjus kelioms akimirkoms po pakilimo, orlaivis susidūrė su sunkumais ir nukrito į jūrą. 

„Paget Farm“ žvejai ir narai savo valtimis išplaukė į įvykio vietą, kad suteiktų pagalbą. Buvo informuota SVG pakrančių apsaugos tarnyba, kuri skubiai išvyko į Paget Farm, Bekiją, ir vadovavo gelbėjimo darbams, skelbia portalas PEOPLE. 

Žuvo keturi žmonės

Valdžios institucijos nustatė, kad trys lėktuvo keleiviai yra 51-erių Christianas Oliveris ir dvi jo dukterys – 10-ies Madita ir 12-os Annik. Pilotas buvo identifikuotas kaip Robertas Sachsas, kuriam priklausė lėktuvas.

Valdžios institucijos teigė, kad piloto ir keleivių kūnus iš orlaivio ir vandenų ištraukė SVG pakrančių apsaugos tarnyba. Vėliau buvo konstatuota aukų mirtis.

Girdėjo neįprastą garsą

RSVGPF savo pareiškime pridūrė, kad aukų kūnai buvo nugabenti į morgą, kur atlikus skrodimą bus nustatyta mirties priežastis. 

Kaip pranešė laikraštis „St. Vincent Times“, keli gyventojai teigė, kad kylant lėktuvui girdėjo spragsintį garsą.

„Skambėjo taip, tarsi automobilis vargtų, žinote, užgestų, stengtųsi įveikti kalną“, – leidiniui pasakojo vietos gyventojas Danroy Josephas.

Aktorius C. Oliveris atliko vaidmenis tokiuose filmuose kaip „Spidas Reiseris“, „Indianas Džounsas ir lemties artefaktas“, „Valkirija“, seriale „Kobra 11“. 

www.tv3.lt

Site Footer