Raskite skaičių 2422: pavyksta tik pastabiausiems

Jei kada svarstėte, ar galite pasigirti, kad turite erelio akis, šis galvosūkis padės išbandyti savo jėgas – ar per keturias sekundes rasite kitokį skaičių? Ši užduotis nėra lengva, reikia rasti skaičių 2422 virtinėje skaičių 2222, tad įveikti ją pavyksta tik pastabiausiems.

Galvosūkiai yra naudingi smegenims – kaip mankšta padeda treniruoti kūną, taip galvosūkiai ir kitos užduotys treniruoja smegenis, o kuo dažniau juos spręsite, tuo lengviau įveiksite.

Jei turite erelio akis, didelė tikimybė, kad jums lengvai pavyks paveikslėlyje rasti kitokį skaičių tarp 2222 – ar manote, kad turite pakankamai įgūdžių įveikti šią užduotį?

Kitokį skaičių randa tik pastabiausi

Tačiau nepamirškite, kad laiko limitas, per kurį reikia surasti kitokį skaičių, yra itin trumpas – turite tik keturias sekundes. Ieškomas skaičius yra 2422, rašo mirror.co.uk.

Ar jau radote kitokį skaičių? Laiko limitas buvo labai trumpas, todėl jei greitai jo neradote, tikriausiai visas duotas laikas jau ištiksėjo.

Pakvieskite prisijungti draugus ir šeimos narius – pasivaržykite, kas greičiausiai ras kitokį skaičių. Tai puikus būdas išbandyti savo jėgas.

Reguliarus tokių užduočių sprendimas gali pagerinti pažintinius gebėjimus, todėl svarbu spręsti galvosūkius kaip įmanoma dažniau.

Jei vis dar neradote paveikslėlyje pasislėpusio kitokio skaičiaus, štai jums užuomina, nepaisant to, kad nustatytas laiko limitas jau baigėsi.

Sutelkite dėmesį į kairę paveikslėlio pusę – ten ir rasite ieškomą skaičių. O jei jo vis dar neradote ir norite ieškoti, neslinkite žemyn, nes apačioje pateikiame atsakymą, kuriame ieškomas skaičius apibrauktas raudonai.

Jei visgi pavyko rasti kitokį skaičių ir per nustatytą laiko limitą, galite pasigirti, kad pastabumo jums tikrai netrūksta ir esate atidūs detalėms.

www.tv3.lt

Site Footer