Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojo šeimoje – skaudi netektis

Eidama 62-uosius gyvenimo metus po sunkios ligos mirė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojo žmona Audronė Narkienė.

Socialiniame tinkle „Facebook“ krepšinio žurnalistas Vidas Mačiulis išreiškė užuojautą vėlionės vyrui, universiteto sportinės medicinos fakulteto auklėtiniui, buvusiam ilgamečiui Kauno „Granito“ rankinio ir „Žalgirio“ krepšinio komandų, taip pat Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės gydytojui Robertui Narkui:

„Skaudžios netekties dieną – ramybės ir stiprybės sūnums Juliui, Gytautui, Simonui, velionės seseriai Birutei, broliui Algirdui, giminėms, buvusiems bendradarbiams, kaimynams, pažįstamiems.“

Sūnus mamai skyrė jautrius žodžius

Socialinio tinklo įraše V. Mačiulis pamini, kad moters sūnus Julius Narkus, gyvenantis Kalifornijoje, prieš mamos išėjimą sugrįžo į Lietuvą amžinam atsisveikinimui. Savo socialiniame tinkle Julius parašė:

„Neįtikėtinai stipri, visuomet pergyvenanti dėl vaikų, bet nesikišanti… Visuomet džiuginanti skaniais patiekalais, rūpestinga, atsakinga ir emocionali mama save visada palikdavo antrame plane, į priekį iškeldama mylimų žmonių poreikius.

Taip ji užaugino tris puikius sūnus. Net ir visiems užaugus, pergyvendavo dėl mūsų, taip buvo net ir paskutinėmis dienomis, kai sunkiai sirgo…Visada tave mylėsim, MAMA!“

Urna su velionės Audronės Narkienės palaikais bus pašarvota gegužės 18-ąją, (šeštadienį) 15 val. gedulingų namų „Rekviem“ salėje (Jonavos g. 41 A). Šv. Mišios už velionę sekmadienį, 8 val. bus aukojamos Kauno Šv. Juozapo Vilijampolės bažnyčioje (Panerių g. 72). 12 val. iš „Rekviem“ salės urna palydima į Romainių kapines.

Artimieji prašo atsisveikinti su baltais gėlių žiedais…

www.tv3.lt

Site Footer