Mirė į Vokietiją uždarbiauti išvykęs 24-erių Augustas: šeima prašo tik vieno

Socialiniuose tinkluose plinta jautrus pagalbos prašymas – mirė vasarai į užsienį užsidirbti išvykęs 24-erių Augustas Žiūra. Darbo metu ant jo užkrito keltuvas, atlikta ne viena operacija, tačiau jauno vyro gyvybė užgeso birželio pabaigoje. Dabar šeima turi vienintelį norą – parvežti kūną į Lietuvą.

Jaunas Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas pasibaigus mokslo metams ir atėjus vasaros atostogoms išvyko į Vokietiją, ten norėjo užsidirbti, tačiau čia jį ištiko tragiška nelaimė – vieną iš pirmųjų darbo savaičių darbo metu ant jo užkrito keltuvas.

Tai paliko skaudžias pasekmes – prispaudęs keltuvas sužalojo vidaus organus, vaikinas buvo nedelsiant išgabentas į ligoninę, Intensyvios terapijos skyrių, čia jam skubiai atlikta operacija, tačiau būklė išliko sunki, medikai negalėjo atlikti kitų reikalingų operacijų.

Tris savaites medikai kovojo už jauno vaikino gyvybę, tačiau birželio 26-ąją A. Žiūros gyvybė užgeso.

Plinta pagalbos prašymas

Socialiniuose tinkluose ėmė plisti pagalbos prašymas, kuriuo pasidalino šeimos draugė Indrė – ji kviečia visus prisidėti, kas kiek gali, kad šeima galėtų išpildyti paskutinį norą ir pargabenti kūną į Lietuvą.

„Jau visą savaitę sunku buvo priimti sprendimą pasidalinti šia be galo skaudžia ir tragiška istorija.

Augustas Žiūra, 24 metų Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas. Geras sūnus ir brolis, talentingas jaunuolis, mylimas draugų ir žmonių, kurie jį supo.

Pasibaigus mokslo metams ir atėjus vasaros atostogoms, jis išvyko į Vokietiją užsidirbti pinigėlių. Augustas įsidarbino vienoje grūdų perdirbimo įmonėje Magdeburgo mieste.

Vieną iš pirmųjų darbo savaičių dieną darbo metu ant jo užkrito keltuvas, kuris prispaudė Augustą ir sužalojo jo vidaus organus.

Vaikinas buvo skubiai išvežtas ir paguldytas vienoje Magdeburgo ligoninių intensyvios terapijos skyriuje, kur buvo skubiai operuojamas. Operacijos metu jam buvo pašalintas vienas vidaus organų. Vėliau Augusto dar laukė 4 ar daugiau operacijų, kurių jaunuolis taip ir nesulaukė. Būklė to neleido…

Daugiau kaip tris savaites gydytojai ryžtingai kovojo dėl Augusto gyvybės, kovojo ir pats Augustas, kovojo tėveliai ir brolis. Tačiau lemtis neretai pasirodo daug galingesnė. Birželio 26 dieną apie 15 val. užgeso Augusto gyvybė.

 Net ir nereikia apie tai rašyti, kokį šiuo metu skausmą išgyvena vaikino tėvai ir šeima. Juk jie iki paskutinės minutės tikėjo stebuklu, stebuklu tikėjau ir aš, todėl tik šiandien dalinuosi tuo su Jumis“, – rašoma socialiniuose tinkluose pasidalintame įraše.

Moteris kreipėsi į visus su prašymu prisidėti prie kūno pargabenimo išlaidų:

„Labai norisi bent kuo padėti Augustui grįžti į Lietuvą. Man pavyko sužinoti Augusto tėvelio Dariaus Žiūros banko sąskaitą, todėl prašau visų, kurie nori ir gali padėti, padėkime:

Darius Žiūra

Seb bankas

LT397044060000374010

Mokėjimo paskirtis: auka

Tikiu mūsų gerumu…

Augustai, tegul būna tavo sielai lengvas kelias, Amen.“

www.tv3.lt

Site Footer