Liūdna diena mėsainių mylėtojams: laikinai uždaromas vienas populiariausių „McDonald’s“ restoranų

„McDonald’s“ keičiasi ir dėl to laikinai uždaromas Vilniaus „Akropolyje“ esantis restoranas. Greitojo maisto restoranas žada grįžti pilnai atsinaujinęs.

„Nuo šiandien Vilniaus Akropolio „McDonald’s: prasideda skanūs darbai. Restoranas yra laikinai uždaromas ir bus atnaujinamas, tačiau nenusimink – jau greitai pakviesime į dar patogesnį ir modernesnį restoraną. Lauk naujienų apie atidarymo šventę”, – rašoma greitojo maisto restorano socialiniuose tinkluose.

Kol kas lankytojai kviečiami apsilankyti artimiausiuose tinklo restoranuose. Artimiausią galima rasti Ukmergės g.

Primename, kad neseniai „McDonald’s“ jau atnaujino vieną savo restoranų. Tai buvo seniausias Lietuvoje tinklo restoranas, veikiantis šalia Vilniaus geležinkelio stoties. Atnaujinimas truko neilgai – apie mėnesį, todėl Akropolio atveju rekonstrukcija galėtų trukti panašiai.

„McDonald’s“ – didžiausias greito maisto restoranų tinklas visame pasaulyje. Kompanija įkurta 1940 m. Kalifornijoje, Jungtinėse Valstijose. Lietuvoje pirmasis greitojo maisto restoranas duris atvėrė 1996 m. gegužės 31d. šalia Vilniaus autobusų ir geležinkelio stočių. Šiuo metu „McDonald’s“ restoranai įsikūrę didžiausiuose Lietuvos miestuose. Viso Lietuvoje veikia 17 tinklo restoranų.

www.tv3.lt

Site Footer