Mama išgyveno tikrą siaubą: mažametį sūnų užpuolė milžiniška žiurkė

Mama naktį pabudo nuo kurtinančio vaiko klyksmo – vidury nakties vaiką užpuolė milžiniška žiurkė.

Jane Hunter (34) pas savo 18 mėnesių amžiaus sūnų Rowaną išskubėjo 4 valandą nakties, kai graužikas įlipo į vaiko lovą ir jam miegančiam įkando.

Ji Rowaną lovytėje rado paplūdusį kraujais, ant jo rankos buvo trys įkandimų žymės – žiurkę mama išvijo, o vaiką tuoj pat išvežė į ligoninę. Vos prieš dvi dienas siaubą keliantis graužikas naktį buvo užlipęs jai pačiai ant veido, rašoma thesun.co.uk.

Moteris sakė: „Tai buvo tikras siaubas. Jau buvau keletą kartų mačiusi tą žiurkę ir mes visaip bandėme ją pagauti.“

„Tikras siaubas“

„Žiurkė buvo milžiniška ir visai nebijojo žmonių – prie jos artinantis ji bėgdavo į tave, o ne slėptis.“

Didžiojoje Britanijoje gyvenantis moteris tęsia pasakojimą: „Dvi naktis prieš vaiko užpuolimą, aš naktį pabudau, nes ji buvo man ant veido! Ji stovėjo su viena letena ant pagalvės, o kita man ant kaktos – atsimenu, kad pajutau jos dydį, prieš jai iššokant iš lovos.

Tą naktį Rowanas pabudo klykdamas, jo lovytėje buvo pilna kraujo. Pradėjome aplink jį ieškoti, gal lovytėje yra koks aštrus daiktas, bet tada supratome, kad tai – mūsų matytos žiurkės darbas. Jis miega visai šalia mūsų lovos, todėl manau, kad kai prieš dvi dienas žiurkė užlipo man ant galvos, ji bandė patekti pas vaiką.“

Lapkričio 16–osios naktį Rowanas buvo skubiai išvežtas į ligoninę, jam skirtas antibiotikų kursas, bet mamą šis užpuolimas labai sukrėtė. Netrukus po šių įvykių moteris įsigijo katę, vardu Buttons, kad graužikai daugiau netrikdytų šeimos miego.

Jane pasakoja: „Katė visada miega su mumis miegamajame, dabar man truputį ramiau.“

Laimei, žiurkės namuose nebėra.

„Po vaiko užpuolimo išsiaiškinome, kad ji buvo apsigyvenusi sofos viduje – mums pavyko ją pagauti. Sofoje radome krūvą išmatų ir dvi negyvas peles, kuriomis ji užkandžiavo. Tiesiog negalėjau patikėti tuo, kas mums nutiko, bet vėliau pasiskaičiau internete – pasirodo, žiurkės dažnai kėsinasi į mažų vaikų ir senyvų žmonių pirštus, nes ant jų užuodžia maistą. Mūsų katė mus labai gelbsti – dabar galiu ramiai miegoti. Anksčiau ypatingai nebijojau žiurkių, bet dabar jos man kelia siaubą!“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer