Mantas Stonkus ir Gelminė Glemžaitė – apie juos suvedusią aktorystę, bendrą veiklą ir pavydo scenas

Antradienio vakarą Vilniuje įvyko komedijos „Kartą kaime“ premjera. Filme pagrindinį vaidmenį suvaidino Gelminė Glemžaitė, o kartu su ja – ir sužadėtinis Mantas Stonkus. Pora atvėrė širdį apie pavydą ir pokalbius apie aktorystę namuose.

„Norėčiau tikėti, kad mano personažas nėra panašus į mane. Ji yra ne pati protingiausia „influencerė“ su ne pačiomis geriausiomis vertybėmis, bet filmo eigoje atrodo, kad tos vertybės persiverčia“, – apie savo personažą filme pasakoja G. Glemžaitė.

Moteris prisimena, jog besifilmuojant komedijoje sunkiausia buvo anksti keltis – aktorė nuo penkių ryto sėdėjo visažistės kėdėje.

„Buvo labai linksmi filmavimai ir gerai leidome laiką, tai nesakyčiau, kad buvo labai sunku. Gal sunkiausia buvo tai, kad man reikėjo anksčiau už visus keltis, nes šio personažo grimas labai specifinis.

Mes su grimere turėjome visada keltis bent valanda anksčiau nei kiti komandos nariai. Tai blogiausia buvo miego stygius“, – prisimena aktorė.

Komedijoje Gelminė suvaidino ne viena – filmo žiūrovai ekrane išvys ir jos sužadėtinį Mantą Stonkų. Nors kartu bendrose scenose pora nepasirodė, garsi moteris išduoda – Mantas filme atsidūrė netikėtai.

„Mes bendrų scenų neturėjome, tad tokio pojūčio, ką reiškia kartu vaidinti su antra puse nepajutau.

Iš tiesų, juokinga istorija buvo, kaip Mantas atsidūrė šitam filme apskritai. Režisierius Marius Mantui sako: o davai tu pavaidink? Aš parašysiu tau vaidmenį. Ir jis per naktį sukūrė papildomą vaidmenį jam.

Aš manau, kad Marius būtų ir taip jį pakvietęs, bet taip dėl to gavosi, kad jis atvažiavo manęs paimti“, – juokiasi Gelminė. Aktorė išduoda, jog su mylimuoju apie aktorystę kalbasi išties dažnai ir negaili vienas kitam patarimų.

„Tikrai namuose tai nėra uždrausta tema namuose, kalbamės daug ir dažnai. Kadangi abu tame pasaulyje sukamės, dalijamės ir džiaugsmais, ir vargais. Tenka ir patarti vienas kitam, ir paraminti vienas kitą, padrąsinti“.

Tiek Gelminei, tiek Mantui yra ne kartą tekę vaidinti kito aktoriaus vaidinamo personažo antrą pusę ar simpatiją. Paklausti, ar namuose nekyla pavydo, pora atsako atvirai: abu supranta, jog tai – jų darbas.

„Nebūna, tiek aš gana liberaliai į tai žiūrime, tiek aš, tiek Mantas. Abu suprantame, kad tokia mūsų profesija“, – tikina aktorė.

Tuo tarpu M. Stonkus ima juokauti: „Būna pavydo scenų, nekenčiu, kai vaidina su gražiais bernais visokiais. Paneigiu Gelminės žodžius. Nesuprantame visai, abu negalime to pakęsti ir vaidiname atskirai“. Tiesa, tuojau pat patikina, kalbantis nerimtai.

„Aš pats prisiprašiau į šitą filmą ir labai gerai praleidau laiką. Man svarbu palaikyti jaunus, pirmuosius filmus darančius kūrėjus savo dalyvavimu. Man atrodo, kad čia gali būti labai graži pradžia „YouTube“ kūrėjams daryti kažką daugiau“, – patikino Mantas Stonkus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer