„Sustabdykite šią velnišką armadą“ – Zelenskis pasiuntė pasauliui žinutę apie Rusiją

Ragindamas pasaulį nepakartoti Antrojo pasaulinio karo istorijos, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis ir toliau reikalauja paspartinti ginklų tiekimą Ukrainai.

„Šiandien, birželio 22 d., yra Gedulo ir karo aukų atminimo diena, kuri turėjo likti amžinai XX amžiaus istorijoje ir niekada nepasikartoti. Tačiau tai kartojasi. Rusija padarė tą patį vasario 24 d., ką naciai padarė birželio 22 d. Tada nuo įsiveržimo ryto iki agresoriaus pralaimėjimo praėjo 1418 dienų.

Turime išlaisvinti savo žemę ir pasiekti pergalę daug greičiau. Tai mūsų nacionalinis tikslas“, – savo naujausioje naktinėje kalboje sakė V. Zelenskis.

Jis pabrėžė, kad per birželio 22 d. okupantai į Mykolajivą paleido septynias raketas. Smūgių būta ir Charkivo srityje, apšaudyti Černihivo ir Sumų sričių pasienio rajonai.

Taip pat surengti didžiuliai oro ir artilerijos smūgiai Donbase.

„Įsibrovėlių tikslas šia kryptimi nesikeičia – žingsnis po žingsnio sunaikinti visą Donbasą. Lysyčanskas, Slovjanskas, Kramatorskas – bet kuris miestas – jiems reikia viską sunaikinti, kaip ir Mariupolį“, – pabrėžė šalies vadovas.

Atsižvelgiant į tai, pasak Ukrainos lyderio, šaliai reikia didesnio ginklų tiekimo pagreičio

„Mūšio lauke reikia kuo greičiau pasiekti paritetą, kad sustabdytume šią velnišką armadą ir perkeltume ją už Ukrainos sienų“, – sakė V. Zelenskis.

Kartu prezidentas padėkojo JAV už pagalbą, įskaitant karo nusikaltimų Ukrainos teritorijoje tyrimą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer