„Metų motinos“: 3-metė ant palangės 9-ame aukšte prastovėjo beveik valandą

Be tėvų priežiūros palikta 3-metė Kaspijske (Rusija, Dagestanas) atsidūrė ant buto 9-ajame aukšte palangės. Bute suaugusiųjų nebuvo – tik vyresnė mergaitė, kuri beveik valandą nesutiko įsileisti atvykusių gelbėtojų ir policininkų. Abiejų mergaičių mamos naktį praleido klube, vaikai namuose pabudo vieni.

Mergaitę ant palangės 5 ryto pamatė kiemsargė, netrukus subėgę kaimynai ištiesė po langais paklodes, jeigu mažylė nuslystų į apačią.

Atvykusiems pareigūnams teko vykdyti neįprastas derybas: už buto durų buvo kita mažametė, kuri kategoriškai atsisakė įsileisti nepažįstamus žmones. „Baza“ skelbiama, kad derybos užtruko 30 minučių. Galų gale ją pavyko įkalbėti, o į butą patekę pareigūnai atsargiai nukėlė 3-metę nuo palangės.

Vietos informavimo priemonėse skelbiama, kad vaikus augina Zurmat ir Bagižat (abiem po 26 metus), į Kaspijską atvyko savaitgaliui iš rajono ir apsigyveno vienos jų pusbrolio bute.

Naktį suguldė vaikus miegoti ir išėjo linksmintis į naktinį klubą. Paryčiais mažylės pabudo vienos, o 3-metė Saidat išlipo pro langą ir atsistojo ant palangės. Kol atvyko gelbėtojai vietos gyventojai bandė įkalbėti mergaitę grįžti į butą, tačiau ši jų raginimams nepakluso.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer