Metus vedęs Linas Kojala prabilo apie santykius su žmona, šeimą ir kodėl jam toks svarbus Adamkus

„Pasikalbėkim“ laidoje žurnalistė Renata Šakalytė kalbina Liną Kojalą. Vienas žymiausių ir įtakingiausių Lietuvos politologų labai retai kalba apie asmeninį gyvenimą. Šįkart Rytų Europos studijų centro vadovas padarė išimtį ir atvirai papasakojo, kaip sekasi gyventi šeimoje. Lygiai prieš metus Linas sumainė aukso žiedus su psichiatrijos gydytoja rezidente Ieva Radzevičiūte. Kas pasikeitė Kojalų namuose per metus?

Jeigu atvirai – net nepastebėjome, kaip tie metai prabėgo. Atrodo, dar visai neseniai ruošėmės vestuvėms, o jau pirmosios metinės. Gal banaliai nuskambės, bet didelių pokyčių nepajutome. Abu su Ieva esame labai užimti žmonės, tačiau randame laiko pabūti tik dviese“, – šypsodamasis sako Linas.

Kaip jiedu susipažino? Politologas už tai yra dėkingas savo knygai „Europa? Pokalbiai su prezidentais, ministrais, patarėjais ir taksistais apie mūsų ateitį“, mat ją perskaičiusi Ieva nusprendė parašyti autoriui asmeninę žinutę. Bendravimas internetu įgavo pagreitį ir netrukus abu susitiko realybėje. Linas tikina, kad Ieva sužavėjo jį nuo pirmų pažinties minučių ir žavi iki šiol.

„Noras augti, tobulėti ir žiūrėti viena kryptimi. Noras suprasti, gilintis, skaityti – tai man labai patiko. Aš aiškiai supratau, kad mes vienas kitą galėsime praturtinti. Galbūt skirtingi pasauliai, galbūt prioritetai, tačiau mes abu domimės vienas kito veiklomis ir tai svarbu“, – sako Linas.

Nors netrukus jis minės 32-ąjį gimtadienį, jaunatviškos išvaizdos politologas ir dėstytojas dėl to yra sulaukęs nemažai komentarų. Linas tikina, kad dabar jų gerokai sumažėję, tačiau anksčiau buvo siūlymų net užsiauginti ūsus ar barzdą, kad atrodytų solidesnis.

„Noriu tikėti, kad šiandien jau esu kitaip įrodęs savo brandumą ir patikimumą. Ne išvaizda juk lemia tokius dalykus, o nuveikti darbai“, – įsitikinęs Linas.

Kodėl jis pasirinko politikos mokslus, o ne mediciną ar ekonomiką? Kokią įtaką tam turėjo pažintis su prezidentu Valdu Adamkumi? Kodėl politologas atsisakė dirbti prezidento Gitano Nausėdos komandoje? Taip pat išgirsite, ar pats Linas turi tikslą kada nors tapti Lietuvos prezidentu?

Visą interviu su Linu Kojala žiūrėkite vaizdo įraše, esančiame straipsnio pradžioje.

„Pasikalbėkim“ – tai tv3.lt laida, kurioje žinomi ir įdomūs Lietuvos žmonės dalinasi savo kasdienybės akimirkomis. Dėl ko jie liūdi, džiaugiasi, ką naujo atranda ir kuo gyvena.

„Pasikalbėkim“ žiūrėkite kiekvieną sekmadienį 19 val. portale tv3.lt ir platformoje TV3 Play. Laidą rasite ir TV3 televizijos „Facebook“ paskyroje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer