Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Avinas. Būsite energingi, veiklūs ir kupini noro veikti. Lydės ir puiki sportinė forma. Visgi reikia žinoti, kad ta vis pirmyn ir pirmyn varanti spyruoklė kitos savaitės pradžioje ims ir atsileis, todėl jei reikia ką svarbaus užbaigti – verta pasistengti dabar. Dar ši savaitė atneš daug smagaus bendravimo ir veiklos namie – galbūt priverstinės.

Jautis. Dabar dėmesys kryps ne į tai, kokie nuostabūs esate, o į tai, kokios naudos galima turėti. Aplinkybės šioje srityje klostysis labai palankiai, būsite greiti ir apsukrūs, tad ir naudos ilgai laukti nereikės. Aplinkybės skatins bendrauti, bet pirmoje savaitės pusėje aplinkybės gali būti permainingos.

Dvyniai. Būsite greiti, miklūs, daug ir su įkvėpimu bendraujantys – daugiausia dalykinėmis temomis, bet ir visomis kitomis taip pat. Labai gerai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija. Asmeninis žavesys irgi švies iš tolo, atitinkamas bus ir asmeninis gyvenimas. Dėl piniginių reikalų atidumo, atsargumo reikės pirmoje savaitės pusėje.

Vėžys. Būsite vis veiklesni. Kita vertus, dėl susiklosčiusių aplinkybių (greičiausiai darbe) ir vidinės būsenos pirmoji savaitės pusė gali būti sudėtinga. Atidumas, apdairumas tikrai pravers. Patartina nesivelti į ginčus su viršininkais ir pareigūnais. Antroji savaitės pusė bus vis ramesnė.

Liūtas. Ir asmeniniame, ir dalykiniame gyvenime tvyros vasaros ramybė. Žinoma, antroji savaitės pusė yra palankus metas yra palanki pradėti ką nauja, imtis naujų darbų, bet tik tiek. Kol kas – ramybė ir poilsis, kartu žinant, kad kitą savaitę gali smarkiai padaugėti darbų darbe, profesijos srityje.

Mergelė. Atrodo, bus nemažai darbo darbe, profesijos srityje. Vyraus nedideli darbai, greitai tvarkomi reikalai, bus daug bruzdesio, tačiau jūs tikrai susitvarkysite. Ypatingai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat su grožio, pramogų ir patogumų kūrimu. Artėja palankus metas kelionei.

Svarstyklės. Darbe gali daugėti darbo. Greičiausiai jis reikalaus kūrybiško požiūrio į tai, kas daroma, tačiau pirmoje savaitės pusėje gali rastis ir nepalankių aplinkybių, tad sėkmė nebus savaime suprantamas dalykas. Tačiau antroje sėkmė grįš. Ir taip, dabar puikus metas vasaros kelionei – puikūs įspūdžiai garantuoti.

Skorpionas. Savaitė gali praeiti kažkaip ramiai – darbe vyraus vasaros ramybė, svarbių darbų tikimybė maža, namie – įprasta tvarka. Žinoma, liks laiko sau, savo pomėgiams, bus progų susitikti su draugais, bet ir patingėti norėsis. Prasideda kelionių metas, bet savaitės pradžioje čia gali būti staigmenų.

Šaulys. Dabar daug priklausys ne nuo jūsų norų ar ketinimų, o nuo išorės – išorinių aplinkybių ar nuo kitų ar kito asmens. Ta ana pusė bus labai dalykiška, veikli, gali būti ir miela, žavi, bet tikrai geranoriška. Stengsis siūlyti naujus, naudingus dalykus, kuriais bus nuodėmė nepasinaudoti.

Ožiaragis. Šią savaitę gali būti daug nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, reikalų kuriuos reikės atlikti, sutvarkyti greitai ir sklandžiai. Tai seksis, nuveikti pavyks daug. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Asmeniniams santykiams, ryšiams pirmoje savaitės pusėje gali trukdyti išorinės aplinkybės.

Vandenis. Pirmoji savaitės pusė kaži ar bus labai sėkminga siekiant, kad visi darbai būtų atlikti taip, kaip reikia, bet antroje pusėje tvarkos bus daugiau. Kita vertus, dabar bus daugybė progų smagiai pasilinksminti, nuveikti ką mielo ir smagaus. Labai gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Asmeninis gyvenimas irgi atrodys puikiai.

Žuvys. Nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokios veiklos gali būti namie. Palankus metas su namiškiais aptarti tai, kas svarbu visiems, tvarkyti su namais susijusius popierinius reikalus. Taip pat ši savaitė palanki stengtis, kad namie būtų dar jaukiau ir dar gražiau. Vasaros pramogos sėkmingai klostytis pradės antroje savaitės pusėje.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer