Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Avinas

Būsite energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (tai tikrai geras laikas sportuojantiems) ir linkę prie savo tikslo žengti tiesiai, nesidairant į šalis. Piniginiai reikalai bus svarbūs iki savaitės vidurio, vėliau nebus įdomūs. Bet bus įdomu judėti, bendrauti ir plėsti akiratį svarbiose jums srityse. Puikus laikas tiems kurie mokosi ar dirba su žiniomis, informacija.

Jautis

Eis vidinė būsena – maždaug savaitės viduryje pasidarys svarbu ne tai, kokie puikūs esate, o kokios naudos galima turėti. Ta nauda bus svarbi nuo pat savaitės pradžios, bet nuo jos vidurio – dar svarbesnė. Energingi veiksmai šioje srityje jos ir atneš. Taip pat ši savaitė atneš nemažai svarbaus bendravimo su draugais ir pažįstamais.

Dvyniai

Būsite energingi, veiklūs, linkę daug bendrauti – ir dalykinėmis temomis, ir visomis kitomis. Puikiai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu, puikus metas mokytis ar mokyti kitus. Nuo savaitės vidurio šalia audringos dalykinės veiklos prisidės ir nuolat augantis asmeninis žavesys. Maždaug tuo metu ir piniginiai reikalai ims nešti vis daugiau naudos.

Vėžys

Pasikeis vidinė būsena – savaitės viduryje pajusite, kad tapote veiklesni, energingesni ir linkę dalytis savo puikia nuotaika. Nemažai darbų, visokios veiklos gali būti darbe, profesijos srityje. Čia spręsti ir viską daryti reikės greitai, nesidairant į šalis. Sėkmė lydės inžinierinių specialybių atstovus.

Liūtas

Norėsis ramybės. Dalykiniai reikalai mažų mažiausiai nevilios, o ir bus jų nedaug. Tačiau bus daug priežasčių susitikti pasikalbėti su artimais draugais, galbūt imtis visiems smagios bendros veiklos. Pailsėkite – artėja metas, kai bus daug veiklos darbe, profesijos srityje.

Mergelė

Gali būti, kad nedidelių darbų, visokių neatidėliotinų reikalų bus darbe, profesijos srityje. Labai palankus metas dirbantiems su žiniomis, informacija, susijęs su skaičiavimais ir panašiais informaciniais dalykais. Antroje savaitės pusėje darbe atsiras ir smagių, malonių smulkmenų, prasidės geras metas tiems, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų kūrimu.

Svarstyklės

Išorinės aplinkybės ar atskiri asmenys vis dar gali spausti daryti tai, ko galbūt visai nesinori ir jums reikės galvoti kaip su tuo susitvarkyti. Savaitės vidurys atneš naujienų – darbo, visokių reikalų pradės daugėti darbe, arba nuo jų bus galima sprukti į smagią, malonią kelionę.

Skorpionas

Atrodo, nedidelių darbų, pareigingo reikalų tvarkymo tikrai nestigs, reikės viską daryti sparčiai ir organizuotai. Beje, tai ir pavyks. Sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su sveikatos, sveikatingumo reikalais. Savaitės viduryje prasidės palankus metas smagiai kelionei.

Šaulys

Daug kas priklausys nuo išorinių aplinkybių ar nuo kitų žmonių norų bei veiklos – ta ana pusė bus labai aktyvi ir labai dažnai rodys iniciatyvą, kuria pasinaudoti bus labai naudinga, o antroje savaitės pusėje – ir labai smagu. Vis dar patiks sportinio stiliaus pramogos.

Ožiaragis

Tęsiasi palankus metas rimtiems, jėgų ir nusiteikimo reikalaujantiems darbams namie – dabar patogu stengtis, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti. Palankus metas ir rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Antroje savaitės pusėje prasidės puikus laikas palaikyti asmeninius ryšius su jums svarbiais asmenimis.

Vandenis

Šią savaitę bus vis smagiau ir smagiau – bus vis daugiau progų smagiai pasilinksminti, bus lengva užsiimti kūrybine veikla, sukurti ką mielo ir gražaus. O kai nusiteikimas toks, ir asmeninis gyvenimas atrodys vis gražiau. Galimos neilgai trunkančios greitos kelionės, išvykos.

Žuvys

Dėmesio ir pastangų reikės kelioms sritims. Tęsiasi palankus metas energingai rūpintis piniginiais, turtiniais reikalais. Taip pat vis daugiau visokios veiklos, antroje savaitės pusėje net smagios ir malonios, gali būti namie. Antroje savaitės pusėje ims daugėti ir progų smagiai pasilinksminti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer