Princo Louiso nesutramdė net mama Kate: bandė „užčiaupti“ ją ranka, rodė liežuvį

Sekmadienį karališkoji šeima stebėjo karalienės Elžbietos ll-osios platininį jubiliejaus koncertą, kuris neapsiėjo ir be kuriozų. Šį kartą dėmesio centre atsidūrė princas Louisas.

Berniukas pademonstravo nekarališką elgesį ir tai užfiksavo fotografai, skelbė pagesix.com.

Ketverių metų vaikas buvo užfiksuotas uždėjęs ranką ant motinos Kate Middleton burnos. Šis vaizdo įrašas internete pradėjo plisti it virusas.

Louis elgesys patraukė net Mike’o Tindall, kuris yra vedęs princo Williamo pusseserę Zara Tindall, dėmesį.

Išėjęs į pensiją regbio žaidėjas juokaudamas pasakė Louisui, kad jis jį stebi.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Legends Inc. (@legends.inc)

Primename, kad visai neseniai rašėme apie karalienei skritą koncertą.

„Sveikinu su jubiliejumi“

Nors ilgiausiai JK valdanti monarchė pustrečios valandos trukusiame koncerte asmeniškai nedalyvavo, ji ne kartą pasirodė per renginį transliuotuose archyviniuose kadruose ir ištraukose iš praeities kalbų. Buvo skelbiama, kad koncertą Elizabeth II žiūrėjo per televiziją į vakarus nuo Londono esančioje Vindzoro pilyje.

Pirmąją platininio jubiliejaus minėjimo dieną, ketvirtadienį, karalienė dukart pasirodė Bakingamo rūmų balkone, tačiau, pasak rūmų, jai tai sukėlė „tam tikrų nepatogumų“, nes monarchei sunku vaikščioti ir stovėti.

Penktadienį ji nedalyvavo bažnyčioje vykusiose padėkos apeigose ir vos ketvirtą kartą nuo 1952 metų praleido Epsomo žirgų lenktynes.

Vos prasidėjus šeštadienio vakaro koncertui, karalienė netikėtai pasirodė iš anksto įrašytame komiškame filmuke, kuriame ji nufilmuota gerianti arbatą su britų vaikų numylėtiniu knygų ir filmų personažu meškiuku Padingtonu.

„Sveikinu su jubiliejumi, ponia, ir ačiū Jums. Už viską“, – pasakė meškiukas, kuris, kaip ir karalienė, jaučia silpnybę sumuštiniams su marmeladu.

„Tai labai malonu“, – atsakė Elizabeth II ir netrukus drauge su meškiuku pradėjo mušti roko grupės „Queen“ dainos „We Will Rock You“ ritmą sidabriniais šaukšteliais į arbatos puodelius ir lėkšteles.

Pranešama, kad šis trumpas filmukas buvo sukurtas kovą Vindzoro pilyje ir buvo laikomas paslaptyje net nuo artimiausių karališkosios šeimos narių.

„Pagerbta“

Koncertą atidarė grupė „Queen“ su amerikiečių atlikėju Adamu Lambertu priešakyje, atlikusi grupės legendinius kūrinius „We Will Rock You“, „Don’t Stop Me Now“ ir „We Are The Champions“.

„Nuostabu sugrįžti“, – prieš koncertą britų transliuotojui BBC sakė grupės gitaristas Brianas May, prisimindamas vieną iš įsimintiniausių 2002 metų jubiliejaus renginių, kai ant Bakingamo rūmų stogo jis grojo nacionalinį himną „God Save the Queen“.

Italų operos žvaigždė atliko jausmingąją ariją „Nessum dorma“ iš Giaccomo Puccini operos „Turandot“, o renginį uždarė įrašų bendrovės „Motown“ legenda D. Ross. Tai buvo jos pirmasis pasirodymas JK po 15 metų pertraukos.

„Rūmų vakarėlyje“ taip pat koncertavo R. Stewartas, atlikęs hitu tapusį Neilo Diamondo (kūrinį „Sweet Caroline“, ir antrą vietą šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse užėmęs JK atstovas Samas Ryderis.

Eltonas Johnas specialiai šiam koncertui karalienei iš anksto įrašė dainą „Your Song“. Įrašytus sveikinimus taip pat perdavė futbolo legenda Davidas Beckhamas , Džeimsą Bondą įkūnijęs aktorius Danielis Craigas ir buvusi JAV pirmoji ponia Michelle Obama.

„Jaučiuosi labai pagerbta, kad per tuos metus galėjau praleisti laiko su jumis“, – sakė M. Obama, prisimindama, kaip jaudinosi pirmą kartą pasirodydama Bakingamo rūmuose, ir dėkodama karalienei už jos „nuostabų pavyzdį“.

Harry nebuvo

Per visą vakarą rūmai buvo didingai apšviesti. Ant jų net pasirodė britų gamtininko veterano Davido Attenborough  žinutė ir vaizdo įrašas, kuriame buvo matyti ir karalienė.

73 metų princas Charlesas, jo vyresnysis sūnus 39 metų princas Williamas  ir du vyresnieji jo vaikai 8 metų George’as  bei 7 metų Charlotte  stebėjo koncertą karališkoje ložėje drauge su būriu kitų įžymybių.

Kembridžo kunigaikštis, pasinaudodamas proga, savo kalboje prisiminė karalienės indėlį į gamtos apsaugą ir kovą su klimato kaita.

Kitapus Atlanto vandenyno 2020 metų sausį išsikrausčiusio karalienės vaikaičio princo Harry bei jo amerikietės žmonos Meghan  koncerte tarp žiūrovų nebuvo, nors pora vieši JK jubiliejaus proga.

Šeštadienį pora atšventė savo antrosios atžalos Lilibet pirmąjį gimtadienį.

E. Sheerano sekmadienis

Ilgesnės barų darbo valandos, gatvių vakarėliai ir kiti šventiniai renginiai laikinai prasklaidė niūrias dėl augančių pragyvenimo išlaidų susirūpinusių gyventojų nuotaikas.

Keturias dienas truksiančius platininio valdymo jubiliejaus renginius pradėjo tradicinis Vėliavos pagerbimo paradas, o penktadienį vyko šiai sukakčiai skirtos pamaldos Šv. Pauliaus katedroje, kuriose dalyvavo ir Harry su Meghan.

Sekmadienį dešimtys tūkstančių žmonių rengia „Didžiuosius jubiliejinius pietus“, o dar 10 mln. šalies gyventojų turėtų dalytis maistu ir draugiškumu su savo kaimynais.

Šventę sekmadienį užbaigs Edas Sheeranas  su savo 2017 metų hitu „Perfect“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer