Mia papuolė į sukčių pinkles: perspėjo kitus

Pastaruoju metu itin pagausėjus žinučių apie telefoninius sukčius, savo patirtimis socialiniuose tinkluose pasidalijo ir dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia.

„Negavot tokių žinučių niekas ?

Aš šiandien gavau… paspaudus ant nuorodos atidaro langelį su nuoroda į banką… sukčiai?“ – socialiniuose tinkluose rašo ji.

Internautai po Mios įrašu suskubo komentuoti, kad ir jie yra susidūrę su panašiais sukčiais.

„Esu panašiai, kur ir tu. Jau antrą dieną gaunu kažką panašaus. Sukčiai! Be reikalo ir tą žinutę atidarei“, – komentavo internautas.

Mios įrašą pakomentavo ir Ruslanaas Kirilkinas.

„Sukčiai! Feisbukas nieko bendro neturi su SEB banku“, – komentavo dainininkės bičiulis Ruslanas Kirilkinas.

„Tikrai taip – sukčiai. Spausti nuorodos griežtai negalima“, – rašė kitas internautas.

Naujienų portalas tv3.lt anksčiau rašė, kad Kauno viešbutyje sumušta žinoma atlikėja Vilija Pilibaitytė-Mia. Smurtu įtariamas jos 34-erių sugyventinis, dėl incidento Kauno teisėsauga pradėjo ikiteisminį tyrimą.

Pranešma, kad ginčas tarp poros įsiplieskė penktadienio popietę, miesto centre esančiame viešbutyje „Best Baltic“. Pareigūnams buvo pranešta, kad dainininkei per veidą buvo smogta kumščiais ir delnais.

Generalinės prokuratūros Komunikacijos skyriaus vyriausioji specialistė Tautvilė Merkevičiūtė patvirtino, kad policija pradėjo ikiteisminį tyrimą, o kaltinamajam pareikšti kaltinimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 140 str. 2 d. (dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo).

Situaciją naujienų portalui tv3.lt pakomentavo ir pati atlikėja Mia:

„Nuoširdžiai pasakysiu, kad čia viskas per daug išpūsta ir tikrai nėra viskas taip baisu, kaip atrodo. Galiu patikinti visus savo gerbėjus ir juos nuraminti, kad man viskas gerai. Jaučiuosi gerai ir esu gyva. Tiesiog kai kurių žmonių ir žurnalistų buvo sureaguota per aštriai. Noriu nuraminti žmones, kad toliau gyvenu savo gyvenimą. Taip baisiai, kaip kai kurie portalai rašė, nenutiko“, – tikino atlikėja.

Ji taip pat paneigė ir gandus, kad jos draugas jau anksčiau yra teistas.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer