Mirė animacinio filmo „Undinėlė“ žvaigždė: gyvybę pasiglemžė plaučių uždegimas

Sulaukusi 95-erių mirė aktorė Pat Carroll, daugelį dešimtmečių vaidinusi komedijos filmuose, „Emmy“ apdovanojimų laureatė ir piktosios raganos Uršulos balsas filme „Undinėlė“.

Jos dukra Kerry Karsian, atrankos agentė, sakė, kad jos mama Carroll šeštadienį mirė savo namuose Keip Kodo mieste, Masačusetso valstijoje, o portalams pranešė, kad ji mirė sveikdama nuo plaučių uždegimo, rašo dailymail.co.uk.

Kita jos dukra Tara Karsian socialiniame tinkle „Instagram“ parašė, kad nori, kad visi ją „gerbtų šiandien ir kasdien, audringai juokdamiesi absoliučiai iš visko, nes, be savo nuostabaus talento ir meilės, ji palieka jai ir sesei Kerry didžiausią dovaną – mokėjimą juoktis net ir liūdniausiais laikais.“

Carroll gimė Shreveport mieste, Luizianoje, 1927 m. Jos šeima persikėlė į Los Andželą, kai jai buvo 5 metai.

Jos pirmasis vaidmuo filme buvo 1948 m. filme „Hometown Girl“, tačiau ji sėkmingai pasirodė televizijoje. 1956 m. ji laimėjo „Emmy“ apdovanojimą už darbą seriale „Cezario valanda“, ji buvo nuolatinė „Make Room for Daddy“ aktorė su Danny Thomasu, „DuPont“ šou kviestinė žvaigždė su June Allyson ir nuolatinė viešnia „The Danny Kaye Show“, Raudonojo Skeltono šou ir Carol Burnett šou.

Ji taip pat vaidino vieną iš piktųjų poseserių 1965 m. televizijos seriale Rodgers ir Hammerstein’s Cinderella su Lesley Ann Warren.

1980 m. ji laimėjo „Grammy“ už savo vienos moters laidos „Gertrude Stein, Gertrude Stein, Gertrude Stein“ įrašymą.

Nauja karta pažins ir pamils ​​jos balsą Disnėjaus filmo „Mažoji undinėlė“, pasirodžiusio 1989 m., dėka. Ji nebuvo pirmasis režisierių Rono Clementso ir Johno Muskerio pasirinkimas, kurie, kaip pranešama, norėjo, kad Joan Collins ar Bea Arthur įgarsintų jūros raganą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer