Mirė filmo „​​​​​​​Švytėjimas“ žvaigždė Shelley Duval

Ketvirtadienį, būdama 75 metų, mirė aktorė Shelley Duval, žinoma dėl Wendy Torrance vaidmens filme „Švytėjimas“.

Holivudo žvaigždė mirė miegodama, nuo diabeto komplikacijų, savo namuose Blanco mieste, Teksaso valstijoje.

Dienraščiui „The Hollywood Reporter“ šią žinią pranešė jos 35-erių partneris Danas Gilroy’us.

„Mano brangi, miela, nuostabi gyvenimo partnerė ir draugė paliko šį pasaulį. Pastaruoju metu per daug kentėjome, dabar ji laisva. Skrisk, gražioji Shelley“, – sakė Danas.

Shelley taip pat vaidino tokiuose filmuose kaip „Nešvilis“, „McCabe & Mrs. Miller“, „3 moterys“, „Širlio Holmso nuotykiai“ ir „Popajus“.

2016 m. aktorė pasirodė laidoje „Dr. Phil“, kur atviravo apie psichikos ligą.

Žiūrovams ji sakė, kad „labai serga“ ir kad jai „reikia pagalbos“.

Aktorę daktaras Philas netgi nuvežė į gydymo įstaigą, kai ji privertė jį pažadėti, kad neleis gydytojams jos „nužudyti“.

Netrukus pokalbių laidos vedėjas buvo apšauktas už tai, kad parodė interviu, kuriame „pasinaudojo jos psichikos liga šlykščiai pramogai“.

„Kiekvieną „Dr. Phil“ epizodą, įskaitant ponią Duvall ir jos kovą su psichikos liga, vertiname kaip galimybę pasidalyti su savo auditorija suprantama, naudinga informacija ir perspektyvomis“, – po laidos transliacijos sakė laidos atstovas spaudai.

Nors didžiąją dalį savo gyvenimo moteris praleido dėmesio centre, prieš kelerius metus persikėlusi gyventi į Teksasą, Holivudo žvaigždė nustojo dalintis savo asmeniniu gyvenimu ir gyveno toliau nuo viešumos.

www.tv3.lt

Site Footer