Mirė hito „Šokodalnij zajac“ atlikėjas: širdis sustojo operacijos metu

Eidamas 45 metus mirė Kamerūno kilmės rusų dainininkas Pierre’as Narcisse’as. Pirminė priežastis – širdies sustojimas po birželio 21 dieną atliktos inkstų operacijos.

Žinią apie mirtį paskelbė jo dukra Karolina.

„Tėtis man buvo pavyzdys. Labai gaila, kad jo nebus šalia… Bet tikiuosi, kad su juo viskas bus gerai ir rojuje, ir tolimesniuose gyvenimuose. Ramia sąžine paleidžiu jį ir jaučiu, kad jis išėjo švaria širdimi, tyra siela“, – rašė dukra.

„Labai sunku tai suprasti ir priimti. Dėkoju už kartu praleistą laiką šioje žemėje. Tu amžinai būsi mūsų širdyse ir maldose. Ačiū už tau už mūsų gražią dukrą. Tavo indėlis milijonams žmonių yra didžiulis. Begaliniai aplodismentai tau“, – rašė buvusi žmona.

Rusų žiniasklaidos duomenimis, dainininkas mirė, kai jam buvo atliekama inkstų operacija.

Pierre’as Narcisse’as gimė 1977 m. vasario 19 d. Kamerūne. Dešimtojo dešimtmečio pradžioje jis sukūrė savo grupę, kuri vietiniuose klubuose atliko dainas įvairiomis kalbomis. Jaunystėje jis persikėlė į Maskvą, kur tuo metu gyveno jo sesuo.

2003 metais jis dalyvavo „Žvaigždžių fabrike – 2“, kur pagrindine jo daina tapo „Šokodalnij zajac“ (liet. „Šokoladinis zuikis“), atnešusi dainininkui nemažą populiarumą. 2004 metais buvo išleistas dainininko albumas tuo pačiu pavadinimu, tačiau nė viena daina negalėjo užgožti pirmojo hito sėkmės.

Filmavimo aikštelėje „Žvaigždžių fabrikas“ jis susipažino su Valerija Kalačeva, kurią vėliau vedė. Pora susilaukė dukters Karolinos. 2017 metais moteris padavė skyrybų prašymą.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer