Mįslingai mirus jaunuoliui – vis daugiau detalių: automobilis rastas užrakintas

Po kelių dienų paieškų netoli Ukmergės aptiktas paslaptingai pradingusio jauno vyro kūnas. 26-erių metų vyriškis automobiliu „Mercedes-Benz“ sekmadienį vakare iš Vilniaus išvažiavo į Panevėžį – nuo to laiko jo niekas nebematė.

Ukmergės rajone aptiktas sekmadienį pradingusio jauno panevėžiečio kūnas. Apie 18 valandą paskambinęs žmogus pranešė, kad vaikščiodamas palei Šventosios upę, Leonpolio kaime, aptiko skenduolį.

Įlankoje prie kranto surastą negyvą vyrą ištraukė atskubėję gelbėtojai. Vietos gyventojus sukrėtė šis įvykis, anot jų, srovė į šią vietą kartas nuo karto atneša skenduolius:

„Atvažiavo gaisrinė, atvažiavo policija ir išvežė skenduolį.“

„Čia daug būna skenduolių iš Ukmergės atneša, ir moteris ten buvo rasta, atplukdė srovė labai didelė. Kad čia taip iš kito miesto žmogus – nesuvokiama, nesuprantu.“

Policija labai greitai nustatė negyvo vyro tapatybę. Drabužių kišenėje aptiktas asmens dokumentas – paaiškėjo, kad tai sekmadienį iš Vilniaus į Panevėžį išvažiavęs ir pradingęs 26-erių metų vyras. Panevėžietis į Vilniaus oro uostą pavežė savo merginą ir turėjo grįžti namo.

„Pranešimas gautas, kad yra skenduolis – nuvykta, surasta. Ir tik paskui nustatyta, kad to žmogaus ieško Panevėžio policija“, – komentuoja policijos atstovė Asta Krogertienė.

Savaitės pradžioje dingusio jaunuolio artimieji pagalbos paprašė socialiniuose tinkluose. Savanoriai pradėjo ieškoti vaikino ir jo mašinos palei magistralinį kelią į Panevėžį. Kūną upėje pastebėjo atsitiktinis praeivis:

„Kažkoks vaikinukas ėjo galbūt pro šalį, ar su šuniuku, vedžiojo ir pamatė. Tai va gal gerai, kad užėjo, laiku. Nes ten labai mažai lankydavosi, į tą maudyklą, į tą vietą. Nes mes pagrinde čia šienaujamės. O ten krūmais apaugę, toks užmirštas kraštas.“

Policijos pareigūnai aptiko ir automobilį „Mercedes“. Netvarkingai prie Šventosios upės pastatytas automobilis buvo užrakintas.

„Automobilis surastas Ukmergės mieste“, – tvirtina A. Krogertienė.

Tiriamos įvairios versijos. Duomenų, kad vyras galėjo būti nužudytas, kol kas nėra. Išorinių smurto žymių neaptikta. Neatmetama ir nelaimingo atsitikimo versija. Policija pradėjo ikiteisminį tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer