Iš vėžiu sergančios Indrės Burlinskaitės – žinutė gerbėjams

Kraujo vėžio diagnozę išgirdusi nuomonės formuotoja Indrė Burlinskaitė pradėjo gydymą. Socialiniuose tinkluose pasidalijusi savo būsena, ji kreipėsi į sekėjus, dėkodama jiems už palaikymą.

„Labas visiems mano sekėjams, bendražygiams, kurie eina kartu su manimi šituo keliu. Tas kelias dar tik prasideda, dar manęs visko laukia. Vis bandau neišplėsti, bet norisi kalbėti plačiau ir iš visos širdies. Visų pirma, pastarąsias dienas galvojau apie tai, kaip man pasisekė, jog turiu tokį didelį palaikymą – tokią nuostabią šeimą, mamą, kuri pasirengusi padaryti dėl manęs viską ir visada.

Tokį gerą vyrą, kuris šitoje situacijoje yra mano visiška atrama, paguoda – mes kartu ir paverkiam, ir pasidžiaugiam, kai yra gerų naujienų. Draugus, kurie mane išjaučia iš visos širdies ir, be jokio abejonės, man be galo pasisekė, kad turiu jus visus – tokią didelę palaikymo komandą.

Jūs man savo stiprybę, savo teigiamas emocijas, savo maldeles siunčiate kiekvieną dieną. Patikėkit, kiek man tai daug reiškia. Jeigu tik aš galėčiau visu šiuo palaikymu ir visais šiltais, motyvuojančiais žodžiais pasidalinti kartu su kitais, tokioje situacijoje atsidūrusiais žmonėmis, aš tikrai to norėčiau. Kiek pakalbu su gydytojais, tai, patikėkit manimi, kai kuriems to labai labai reikia ir labai labai trūksta“, – tikino moteris.

Moteris taip pat paskatino prisidėti prie „Mamų unijos“ akcijos „3000 ledų porcijų pavirs linkėjimais „Mamų unija“ vaikams!“.

„Visi, kurie rytoj planuojate suvalgyti porciją ledų, pasirinkite būtent šią vietą, kadangi visi pinigėliai virs parama vaikams, kurie serga onkologinėmis ligomis. Tikrai smagiai praleisite laiką ir kažkam padovanosite dėmesį. Vietoj tų visų gėlyčių, kurias norite siųsti man, padarykite tai, ko prašau“, – prisidėti skatino ji.

Iniciatyva vyks Šeštadienį Vilniuje, parkelyje prie „Paviljono“.

Moteris trečiadienį socialiniuose tinkluose atskleidė, kad neseniai jai buvo atlikta dar viena operacija.

„Esu po dar vienos operacijos. Man į petį įsiuvo Porto kateterį, kurį savo kūne turėsiu viso gydymo metu. Galvojau, pati operacija bus greitesnė ir paprastesnė, tačiau truko net 1 val. Šiandien, kaip ir vakar, visą dieną lovos režimas“, – instagramo istorijoje rašė ji.

Primename, kad neseniai rašėme apie pirmąją operaciją, kuri buvo atlikta I. Burlinskaitei.

„Šiandien nuo pat ankstaus ryto mane vežė į operacinę, darė pakartotinę biopsiją, ėmė medžiagą iš darinio, kuris yra mano tarpuplautyje. Iš tos medžiagos, kurią ėmė pirmos biopsijos metu, neužtenka konkrečiai ištirti, kokia tai limfomos rūšis. Kai sužinosim galutinį atsakymą, bus aišku, koks konkretesnis gydymas bus taikomas toliau.

Dabar atsikėliau po narkozės, truputį sukasi galva, laukiu, kada Liudas man parneš košės ir kavos. Šiandien pagal planą turėtų būti pradėtas gydymas, bus pirmoji chemoterapija. Matysim, kaip reaguos mano organizmas.

Mačiau, kad vakar visą dieną rašėte, kaip mano sveikata. Šiandien esu visai geros nuotaikos ir akimirką atrodė, kad pamiršau, jog apskritai sergu kažkokia liga“, – instagrame kalbėjo ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer