Moteris dėl vyro ryžosi kojų pailginimo operacijai: parodė, kaip atrodo

Modeliui ir influencerei Theresiai Fischer prieš septynerius metus buvo atlikta kojų pailginimo operacija, tačiau dabar ji gailisi dėl operacijos, kurią, kaip ji teigė, „primygtinai siūlė“ atlikti jos vyras.

Modelis gailisi, kad sumokėjo 130 000 svarų sterlingų, kad pailgintų kojas, skelbė dailystar.co.uk.

31 metų Theresia Fischer iš Vokietijos nusprendė pasidaryti neįprastą operaciją, kad taptų aukštesnė.

Teigiama, kad influencerė, kuri dalyvavo Vokietijos „Celebrity Big Brother“ laidoje, buvo „įkalbėta“ savo buvusio vyro atlikti kojų ilginimo procedūrą, po kurios ant blauzdų liko mėlynių.

Būdama vos 24-erių, tuomet 180 cm ūgio Theresia buvo atlikta operacija, kurios metu į blauzdas buvo įkišti reguliuojami teleskopiniai strypai.

Šie strypai buvo palaipsniui keliami aukštyn, kad būtų prailgintos jos kojos.

Ji teigė, kad jos buvęs vyras pasakė: „Tu žinai, kad man patinka didelės moterys. Taigi man tai labai patiktų. Tu galėtum užaugti dar iki 14 centimetrų.“

Dabar daugiau nei 180 cm ūgio šviesiaplaukė prisipažino, kad niekada nesuvokė, jog egzistuoja tokio tipo operacijos. Tačiau ji buvo gundoma ją pasidaryti.

Žavioji moteris paaiškino, kad visada buvo „patenkinta“ savo kūnu, tačiau dabar jaučia „gėdos jausmą“ dėl drastiškai pakeistos išvaizdos.

„Man gėda, nes sutikau su operacija, kurios neturėjau daryti. Niekada anksčiau su tuo nesusidūriau, nes visada buvau patenkinta savo kūnu“, – kalbėjo ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer