Prabilo velionio milijonieriaus Karpavičiaus sūnus – pristatė įtarimų sukėlusias detales

Keturis metus vykę ginčai dėl velionio milijonieriaus Raimondo Karpavičiaus turtų, panašu, pasiekė tašką. Marijampolės verslininko sūnui Rokui Karpiui nepavyko įrodyti, kad tėvo testamentas turėtų būti paskelbtas negaliojančiu, tačiau rankų nuleisti jis neketina ir kreipėsi į Aukščiausiąjį Teismą. Esą neginčijamus įrodymus, kad testamentą tėvas pasirašė ne savo valia, R. Karpis pristatė ir laidoje „Prieš srovę“.

2019-ų lapkritį mirus Marijampolės milijonieriui Raimondui Karpavičiui, jo tuo metu 120 milijonų eurų vertintas turtas atiteko verslininko žmonai Aistei Karpavičienei ir broliui Henrikui Karpavičiui.

9 mėnesius su sunkia liga kovojęs R. Karpavičius savo turto paveldėtoją vedė likus tik 4 mėnesiams prieš iškeliavimą anapilin, kas kelia daug įtarimų verslininko sūnui Rokui Karpiui ir 40 metų su vyru pragyvenusiai pirmąjai žmonai Audronei Karpavičienei.

Ilgo teismo proceso metu, buvo paviešintas ir garso įrašas, slapta įrašytas testamento pasirašymo metu. Jame girdima, kaip tuo metu jau silpnos sveikatos R. Karpavičius sunkiai atsakinėja į klausimus ir sako, kad „nieko nemato“.

„Jei tas įrašas buvo daromas, tai jis buvo daromas su mintimi apsidrausti, kažkaip bandyti parodyti, kad viskas su juo gerai, kad jis tai daro savo noru, o įvyko visiškai priešingai. Mano galva, mano tėvas puikiai žinojo ir kur aš gimęs, ir kur jo brolis gyvena, ir daug kitų dalykų.

Mano supratimu, notarė net uždavinėjo klausimus specialiu būdu, kad pati paklausdavo ir pati atsakydavo. Paklausė jo gimtadienio dienos, pasakydama gimtadienio dieną.<...> Jis ir į tai neatsakė normaliai. Sunku suprasti, nes kalbėjo labai tyliai, nerišliai ir neaiškiai, kas jam nebūdinga“, – kalbėjo R. Karpis.

Daugiau istorijos detalių ir visą pokalbį su Roku Karpiu išgirskite antradienio vakare laidoje „Prieš srovę“ per TV3 televiziją.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer