Moters poelgis pribloškė medikus: gimdyti atvyko pasidariusi šukuoseną ir makiažą

Trijų vaikų mama prieš gimdymą pasidarė makiažą ir šukuoseną, siekdama, kad nuotraukose neatrodytų suprakaitavusi

23 metų Carly Temple iš Misisipės, JAV, nespėjo pasigražinti prieš antrojo vaiko gimimą, bet sugebėjo iš anksto pasidaryti šukuoseną ir makiažą prieš kitus du gimdymus ir sakė buvusi tuo labai patenkinta, rašo mirror.co.uk.

Viena iš Carly draugių yra vizažistė, todėl moteris prašė jos pagalbos, nes norėjo gerai jaustis gimdymo metu.

Gimdyti atvyko su makiažu ir šukuosena

Prieš vykdama į ligoninę gimdyti savo pirmagimę, Carly atsikėlė auštant, kad spėtų pasidaryti makiažą.

Carly sakė: „Viena iš mano draugių yra vizažistė. Taigi aš atsikėliau 4 val., kad ji galėtų padaryti man makiažą, ir 5.30 nuvažiavau į ligoninę.

Dažniausiai nuotraukose matau mamas prakaituotais veidais. Aš norėjau atrodyti gražiai, kad galėčiau puikiai jaustis. Mano gimdymas truko 17 valandų, buvau išsekusi. Tačiau į mano makiažą atėjo pažiūrėti ir gydytojai, ir slaugytojai“.

Antrojo vaiko gimimas Carly buvo netikėtai greitas, todėl ji neturėjo laiko pasigražinti.

Jauniausios dukros Lettie gimimui ji pasiruošė iš anksto, o kai vyras Mitchell nuvežė ją į ligoninę, moteris gimdė atrodydama žavingai.

Ji sakė: „Norėjau kad veido oda atrodytų natūraliai gaivi bei švytinti. Mano draugė padarė makiažą, o tada nuvažiavau į ligoninę.

Plaukus susitvarkiau pati. Sąrėmiai stiprėjo. Gimdymas buvo sklandus, truko penkias valandas. Buvau patenkinta savo išvaizda ir manau, kad tai tikrai padėjo gimdymui – kai gerai atrodai, gerai jautiesi ir pati.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer