Prakalbo žiauriai užpuolikų sudaužyta 75-erių alytiškė: bijo vienintelio

Spalio 3-osios Alytuje gyvenanti 75-erių Liudmila nepamirš dar ilgai. Rami naktis virto didžiausia tragedija, kai į jos namus ėmė brautis vagys, kurie norėjo ne tik išsinešti senolės užgyventą turtą, bet ir negrįžtamai sugadino jai sveikatą.

Naujienų portalui tv3.lt jos dukra Viktorija Bieliauskienė pasakojo, kad skaudi nelaimė, kai į mamos namus įsibrovė trys plėšikai, įvyko labai netikėtai.

Tada moterį naktį ne tik apiplėšė, bet ir sutrypė bei suknežino tiek, kad ši liko leisgyvė, o dėl smurto patyrė net insultą.

Gyvena baimėje

Praėjus daugiau nei keturiems mėnesiams nuo siaubingo įvykio, Liudmila neslepia gyvenanti baimėje ir nuolat galvojanti apie tai, kad užpuolimas gali pasikartoti.

Ji kasdien su dukromis mina gydytojų kabinetų slenksčius, o rasti laiko pokalbiui itin sunku dėl jos prastos sveikatos bei nuolatinio nuovargio. 

10 dienų komos būsenoje

Po įsiplėšimo Liudmila buvo nuvežta į ligoninę, jai buvo atlikta operacija, o po jos net dešimt dienų praleido komos būsenoje.

Taip pat mėnesį ji skyrė gydymuisi. „Užpuolikai padarė nepataisomą žalą mano sveikatai – trūko dvylikapirštė žaizda, nes per mane laipiojo plėšikai.

„Man nustatytas insultas sukeltas nuo smurto, sunkiai valdau kairę pusę, koją, ranką. Ypač suprastėjo regėjimas, tapau nesavarankiška, man padaryti judėjimo sutrikimai.“

Nežino kaip gyventi 

Pasak moters, šiuo metu jai baisiausia yra ne turtinė žala, kuri siekia daugiau nei 4000 eurų, bet sveikatos sutrikdymas.

„Pati savimi negaliu pasirūpinti – nei savo higiena, nei maitinimu. Kasdien turiu važinėti pas gydytojus.“

Labiausiai alytiškę Liudmilą neramina tai, kad jos sveikata daugiau niekada nebus tokia, kokia buvusi. „Nežinau, kaip man gyventi toliau – mano sveikata sugadinta visam likusiam gyvenimui, sužalotos smegenys, o moralinė žala tikrai neįkainojama.

Tos nakties išgyvenimai mane persekioja kiekveiną akimirką, bijau miegoti, bijau vyriško balso ir vis atrodo, kad netrukus užpuolikai grįš mane kankinti“, – skaudžiais prisiminimais dalijasi moteris.

Jaučiasi pažeminta

Ji atvira – jaučiasi pažeminta, praradusi savivertę. „Nusikaltėliai mane suluošino fiziškai ir morališkai.“

Primename, kad skaudus užpuolimas, kurio metu nukentėjo Liudmila, įvyko jos pačios namuose. Kaip naujienų portalui tv3.lt yra pasakojusi jos dukra Viktorija Bieliauskienė, viskas vyko tada, kai jos mama ramiai miegojo.

„Mano mama gyvena Alytuje – ne pačiame centre, kiek toliau. Viskas vyko naktį. Ji ramiai miegojo ir staiga prabudo nuo stiklo dužimo garsų. Atsikėlė iš lovos, įsižiebė šviesą ir pamatė krūvą stiklų. Tą pačią akimirką ją sugriebė du užpuolikai ir nutempė per holą.

Ji net nesuprato, kas vyksta, pradėjo muistytis, tačiau užpuolikai netrukus ėmė ją keiksnoti, su lipnia juosta užspaudė akis ir visą galvą – tiesiog fiziškai kankino.

Ji bandė gintis, priešintis, todėl pagrindinis užpuolikas ėmė ją trypti, ant jos šokinėti. Sunku įsivaizduoti – mažiausiai 80 kilogramų vyras šokinėjo ant močiutės“, – su jauduliu balse yra sakiusi užpultos alytiškės dukra.

Pasak kalbintos dukros, apiplėšimo iniciatorius – 28-erių klaipėdietis. „Pasirodo, kai jis atėjo pas kriminalistę, dėjosi labai liūdinčiu ir atgailaujančiu.

Sakė, kad taip daugiau nepasikartos. Net pati kriminalistė patikėjo, kad jis nekaltas, tačiau netrukus atsivertė jo bylą ir pamatė, kad jo sąskaitoje – septynios užpultos močiutės.

Jo mergina, kuri dalyvavo užpuolime, yra 18-metė, šiuo metu jai skirtas namų areštas, bet ji bus teisiama, kūdikis gims už grotų – kokie baisūs ir sugadinti likimai.“

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer