Naglis Šulija bedė pirštu į 1 Zodiako ženklą: ateina sėkmė

Trokštate sužinoti, kas jūsų laukia šią savaitę? Laidoje „Tavo horoskopai su Nagliu Šulija“ astrologas atskleidė, ką kiekvienam Zodiako ženklui šią savaitę žada žvaigždės.

Šią savaitę anksčiau Zodiako rate prasidėjusios tendencijos įsitvirtins.

Saulė su Venera šią savaitę keliaus Dvynių ženklu. Venera Dvyniuose yra ganėtinai lengvabūdiška, bent jau į gilius jausmus visai nelinkusi, tačiau puikiai padeda palaikyti vasaros atostogų flirtą. Būtų puiku, tačiau kol kas Venera bus labai arti Saulės, tad jos spinduliuose „sudegusi“. Tai reiškia, kad visos gerosios Veneros savybės pasireikš silpnai.

Kita vertus, Saulė Dvyniuose skatins bendrauti, judėti, plėsti akiratį svarbiose mums srityse ir greitai tvarkyti visokius reikalus. Tai ir vyks, o dėl Veneros bei Saulės kaimynystės visa tai daroma bus linksmai, su kokiomis nors mielomis, linksmomis detalėmis.

Dalykinio gyvenimo valdovas Merkurijus šiuo metu yra Jaučio ženkle, sparčiai juda pirmyn, tad padės į visus dalykinius ir ypač finansinius reikalus žvelgti praktiškai, visas aplinkybes vertinant ramiai ir atidžiai.

Marsas vis dar keliauja Avino ženklu, yra labai energingas, veiklus, netgi aršus, kupinas noro kautis su bet kuo dėl bet ko, todėl mūšių laukuose bus pliekiamasi iš visų jėgų. Tiktai birželio mėnesį Marsas pereis į Žemės stichijai priklausantį Jautį, tuomet į apkasus ir ners.

Nakties šviesulys Mėnulis šiuo metu dyla, bet šią savaitę dar nebus labai sudilęs, tad nei labai padės, nei trukdys.

Avinas

Vis dar tęsiasi laikas, kai kažkokia vidinė spyruoklė įsitempusi varo vis pirmyn ir pirmyn. Tai reiškia, kad palankus laikas imtis sunkių, svarbių darbų ar kažko, kas jums asmeniškai svarbu – vis dar tęsiasi. Tęsiasi palankus laikas tvarkyti piniginius reikalus, siekti apčiuopiamos naudos. Ir prasideda laikas, kai bus daug susitikimų su draugiais ir smagaus bendravimo jums svarbiose srityse.

Jautis

Vis dar būsite veiklūs, energingi, ir mikliai tvarkysite dalykinius reikalus, kurių dabar gali būti išties nemažai. Tikriausiai teks daug bendrauti – ir dalykinėmis temomis, ir visomis kitomis. Bet svarbiausia – dabar bus nebeįdomu, kokie šaunūs esate, bet bus svarbu, kiek ir kokios naudos galite turėti. Tikėtina, kad pastangos šioje srityje tos naudos ir netruks atnešti.

Dvyniai

Energijos daugės, veiklumo daugės ir galimybių ką nors nuveikti taip pat daugės. Labai gerai seksis veikla, susijusi su grožio, patogumų arba svetingumo kūrimu. Taip pat įsibėgėja laikas, kai galima puoselėti plaus siekti gerokai daugiau, nei galite dabar. Taip pat šią savaitę ne kartą nudžiugins artimi draugai – pasiūlys ir smagios, ir įdomios veiklos, kurios imtis bus išties smagu.

Vėžys

Darbe darbų dar gali būti ne taip jau mažai, reikės juos atlikti greitai ir tiksliai taip, kaip reikia, bet viskas pamažu kryps kažkokios pabaigos link. Kitose srityse veiklos bus vis mažiau, viskas irgi kryps stagnacijos link. Tikriausiai tai reiškia, kad ateina laikas, kai pravartu daugiau, dažniau ir ilgiau ilsėtis ir kaupti jėgas ateičiai – netrukus jos pravers.

Liūtas

Būsite energingi, puikios nuotaikos, žaismingi. Visgi kur, kam pritaikyti jūsų energiją iki galo nėra labai aišku, mat darbe, profesijos srityje nedidelių darbų ir vienetinių  užduočių, su kuriomis puikiai susidorosite, tikrai bus, bet nelabai daug. Taip pat šią savaitę gali būti smagios kolektyvinės veiklos – kartu su artimais draugais bus smagu ne tiktai susitikti, bet ir nuveikti ką mielo bei smagaus.

Mergelė

Daugės darbų darbe ir profesijos srityje. Tikėtina, kad čia daug ką reikės daryti greitai, bet kartu ir ganėtinai kūrybiškai, bet tai ir seksis. Taip pat yra aišku, kad sėkmė ir įkvėpimas lydės tuos, kurių veikla susijusi su grožio, patogumų arba svetingumo kūrimu. Palankus laikas dalykinei su kelionėmis, ar užsieniu susijusiai veiklai. Geras metas pakovoti dėl teisingumo.

Svarstyklės

Viena vertus, kai kurios bėdos išliks – santykis su kai kuriomis aplinkybėmis ar su kai kuriais asmenimis vis dar gali būti ganėtinai įtemptas, ta ana pusė stengsis primesti savo matymą ir veikimo būdą. Kita vertus, daugės ir smagių, palankių aplinkybių, vidinė būsena gerės, atsivers galimybės smagiai kelionei tiesiog dabar arba netolimoje ateityje.

Skorpionas

Laikas kažkoks be aiškios krypties. Darbe aiškių tikslų nėra, namie nieko ypatinga daryti nereikės, kitose srityse didelės veiklos požymių irgi nematyti. Visgi tęsiasi palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais – jeigu reikia. Taip pat galima prisiminti kai kuriuos piniginius reikalus – irgi jeigu reikia. Puikiai sektųsi puoselėti svarbius asmeninius ryšius su svarbiais jums asmenimis.

Šaulys

Dabar bus svarbu ne jūsų norai ar nuomonė, o išorė – išorinės aplinkybės arba kitų asmenų norai bei siekiai. Ta ana pusė gali būti ganėtinai energinga, veikli ir linkusi primesti savo ritmą, bet kartu ir geranoriška. Todėl ši savaitė – geras laikas ieškoti partnerių bei sąjungininkų, o ne priešų. Progų linksmai bei energingai pasilinksminti irgi bus.

Ožiaragis

Bene svarbiausias savaitės akcentas bus – nedidelių bet gana svarbių darbų ir reikalų gausa, su kuria reikės susitvarkyti greitai ir pareigingai. Bet tai ir seksis visai neblogai. Palankus metas rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Taip pat šią savaitę tęsiasi palankus metas energingai rūpintis namais ir kai kada linksmai bei išradingai pasilinksminti.

Vandenis

Bendra tendencija – prasideda labai mielas, smagus ir kūrybingas metas, kai sekasi ne tik smagiai pasilinksminti patiems, bet ir ką mielo bei gražaus sukuti kitiems. Dėl pakylėtos nuotaikos ir asmeninis gyvenimas atrodys vis gražiau. Taip pat šią savaitę nestigs nedidelių, bet gana svarbių darbų namie, be to, bus ir progų smagiai pajudėti ir smagiai prasimankštinti.

Žuvys

Daugiausia laiko, dėmesio bei pastangų gali paprašyti namų, šeimos reikalai. Iš tiesų dabar įsibėgėja laikas, kai palanku stengtis, kad čia būtų dar gražiau, dar jaukiau, o namiškiai – dar laimingesni. Taip pat šią savaitę bus daug judėjimo ir daug bendravimo, pirmiausia dalykinėmis temomis. Palankus laikas ir energingai rūpintis asmeniniais piniginiais reikalais.

www.tv3.lt

Site Footer