Tragiška influencerės sūnaus mirtis: nuskendo baseine

Gegužės 18 dieną Malaizijos influencerė Jasmine Yong socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo žinia, kad jos dvejų metų sūnus Enzo mirė dėl nelaimingo įvykio.

Moteris socialiniame tinkle rašė: „Šeštadienį, gegužės 11 dieną mūsų trijų asmenų šeima apsistojo viešbutyje švęsti Motinos dienos. Sekmadienį Enzo gulėjo mūsų viešbučio lovoje. Jis, kaip įprasta, buvo prisiglaudęs prie mūsų, nes gėrė pieną ir užmigo.

Paskui snaudėme, bet kai pabudome, supratome, kad Enzo nebėra su mumis lovoje. Pastebėjome, kad užrakintos vidaus baseino durys buvo atrakintos ir atidarytos, ir Enzo radome baseine.“

Jasmine iš karto atliko Enzo dirbtinį kvėpavimą, tačiau jis nereagavo. Pasak jos, viešbutyje buvo prastas signalas, todėl jie negalėjo iškviesti greitosios pagalbos, rašo todayonline.com.

Vaiko gyvybės išgelbėti nepavyko

Enzo tėtis, influenceris Kvin, greitai išėjo iš jų kambario ieškoti pagalbos, bet niekam nepavyko rasti. Tada pora nunešė Enzo į vestibiulį, kur viešbučio darbuotojai padėjo jiems iškviesti greitąją pagalbą.  

Ligoninėje Enzo buvo 30 minučių skubiai gaivinamas. Jis atgavo širdies plakimą, tačiau liko be sąmonės. Šešias dienas, kurias Enzo praleido ligoninėje kovodamas dėl savo gyvybės, Jasmine ragino savo sekėjus melstis už jį ir prašė padėti mintimis, „kad vaikas sugrįžtų“.  

Deja, gegužės 17 dienos popietę Enzo širdis nustojo plakti. Savo įraše Jasmine taip pat paragino žiniasklaidą vengti perdėtų pranešimų apie nelaimingą atsitikimą, o visuomenę – nepasitikėti jokiais gandais.  

„Prašome leisti Enzo ramiai išeiti, ačiū“, – pridūrė ji. Jasmine taip pat pasidalijo Enzo paruoštų laidotuvių nuotraukomis, įskaitant jos nupieštą jų šeimos paveikslą. Jų artimieji taip pat susirinko paleisti į dangų balionų, taip paskutinį kartą atsisveikindami su Enzo. 

www.tv3.lt

Site Footer