Natalija Bunkė – apie išbandytą radijo vedėjos kėdę, vasaros planus ir namus pajūryje

„Power Hit Radio“ studijoje šiandien apsilankė atlikėja Natalija Bunkė. Ji eterio atmosferą pagyvino pokalbiais su klausytojais apie vyrų ir moterų skirtumus, mėgstamus filmus bei pasidalijo smagiomis istorijomis.

„Power popietėje“ pati karščiausia tema antradienį buvo vyrai. Laidos vedėja Laura Ignatovičiūtė ir N. Bunke su klausytojais diskutavo, kuriai iš jų patinka jaunesni, o kuriai – vyresni vyrai.

Praėję metai N. Bunkei buvo sėkmingi asmeniniame gyvenime – ji ištekėjo už savo širdies draugo Edgaro Eidėjaus. Pašnekovė užsiminė ir apie jų amžiaus skirtumą ir kaip jis veikia santykius.

„Dabar jaunesnį turiu, prieš tai buvo du už mane vyresni. Manyčiau, kad tame visokių pliusų ir visokių minusų yra. Daug kas sako, kad ne metuose yra esmė, bet tikrai visko būna. Tačiau jei viskas sklandžiai einasi, tai kodėl gi ne“, – šypsojosi Natalija.

Dažna ir arši diskusija būna apie tai, kaip bėgant metams bręsta ir senėjimo požymius priima vyrai ir moterys. Pati moteris tikina, kad nors ir metai slenka, visada norisi atrodyti kuo jaunatviškiau ir grįžti atgal į jaunystę.

„Jaučiu, kad man, kai 40 metų bus, vis vien norėsis pasitempti. Bet girdėjau, kad kai kurie sako, kad 40-mečiai jau yra seniai…“ – juokiasi ji.

Kaip sako pati Natalija, skirtingai su metais keičiasi vyrų ir moterų charakteriai. Nors visa tai priklauso nuo aplinkos, žmonių ir dar daugybės kitų dalykų, vieną bendrą ypatybę galima pastebėti: „Nežinau, kas vyrams ten kelnėse nutinka, bet jie galvoja, kad dabar va sulaukiau tam tikro amžiaus ir keisiu gyvenimą – noriu jaunesnės.“

Taip pat N. Bunkė sulaukė smalsuolių klausimo, kuo iš tiesų užsiima jos vyras: „Edgaras anksčiau dirbo policijos pareigūnu. Kadangi aš jau turėjau savo verslą, pradėjus mums draugauti, jis papildė mūsų komandą. Aišku, kad iš vieneto visada dalijasi lengviausiai, bet kuo daugiau mūsų komandoje dirba žmonių, tuo geriau. Edgaras valdo visus mūsų pinigus. Jis žino, kiek aš uždirbu, kai net aš nežinau.“

Daugelis Natalijos Bunkės gerbėjų dažnai moteriai turi vieną klausimą – ar ji po trečiosios santuokos paėmė Edgaro pavardę?

„Pasilikau Bunkės pavardę. Pagalvokite iš praktinės pusės… Labai daug dalykų su ta mano pavarde jau susigyventa. Vyras tikrai dėl to nepyksta – ta pavardė man jau įaugo, todėl nenoriu nieko keisti“, – tikina ji.

Išbandžius radijo laidos vedėjos kėdę N. Bunkė įspūdžiais pasidalijo ir su portalo tv3.lt skaitytojais.

„Radijas nėra toks lengvas dalykas, bet čia buvo labai smagu. Aš kadangi pati klausau „Power Hit Radio“, man Lauros balsas patinka ir buvo tikrai smagu su ja padirbėti. Jaučiausi laisvai – kaip gyvenime, taip ir radijo eteryje. Aišku, tikrai yra ką daryti spaudant mygtukus. Jei galvojate, kad radijo laidų vedėjo lengvas darbas, tai tikrai ne“, – sako Natalija.

Vasaros planai

Vasara – tikras darbymetis atlikėjams. N. Bunkė pati turi dar ir savo namų dekoro parduotuvę, kuri reikalauja daugybės laiko. Tačiau kaip sako moteris, viską galima reguliuoti, sumažini didelį krūvį ir atrasti šiek tiek laiko sau.

„Man nenusimato sudėtinga vasara, kadangi galiu reguliuoti savo darbotvarkę, stipriai sumažinau koncertų kiekį. Daug laiko skiriu e-parduotuvei ir koncertams. Gal kai kuriems žmonėms tai atrodytų daugokai darbo, nes paprastomis dienomis aš dirbu e-parduotuvėje, o savaitgaliais, kai visi eina linksmintis – aš esu linksmintoja.

Tiesa, nors ir turiu pagalbininkų, vis vien laisvo laiko aš daug neturiu. Tačiau aš darbo metu poilsiauju, nes man darbas – malonumas“, – atvirauja pašnekovė.

O kokia gi publika atlikėja pasitinka koncertuojant savaitgaliais?

„Ypač pastaruoju metu, mane supa labai daug jaunų panų – nuo 13-50 metų. Jei ateitumėt į mano organizuojamą koncertą, tai ten būna vien panos, nes mes mokame linksmintis. Tas tūsas iš tiesų būna tikrai žiauriai geras“ – sako moteris.

Pati Natalija ant scenos stovi dar nuo 2003-ųjų, kai susikūrė grupės „Yva“ ir „Pop Ladies“. Tačiau ji atvira – nuo muzikos ji tikrai nenori pailsėti.

„Man muzika niekada neatsibosta. Gali dainuoti realiai bet ką – per kiekvieną koncertą ateinantys žmonės dalijasi savo emocija su tavimi. Lygiai taip pat, kaip ir tu su jais dalijiesi emocija. Kiekvieną kartą iš koncerto išvažiuoji su nauja emocija, naujais vėjais, nauja patirtimi. Kai dainuoji – svarbiausia, kad tai būtų iš širdies. Tada ir žiūrovas būna patenkintas. Man tai ir poilsis, ir darbas vienu metu“, – šypsosi atlikėja.

„Kaip aš sakau – nedirbkite darbų, kurie jums nepatinka, nes tam gyvenimas yra per trumpas. Viską gyvenime galima keisti ir susidėti taip, kad džiaugtumeisi kiekviena diena“, – pataria pašnekovė.

Savas kampas pajūryje

Visai neseniai pasklido žinia, kad pramogų pasaulio atstovai – Natalija Bunkė su sutuoktiniu,  Simona ir Jonas Nainiai, Lukas Gricius ir Saugirdas Vaitulionis kraustosi į pajūrį.

Moteris sako, kad važinėti tarp Vilniaus ir pajūrio nėra sunku: „Viską susidėlioju taip, kad man nebūtų sudėtinga, savęs stengiuosi per daug neapkrauti. Turiu ir aptarnaujantį personalą, kuris padeda ir žolę nupjauti, ir apvalyti aplinką. Galima susiorganizuoti, kad darbus nudirbtų ir be tavęs. Visą laiką, kai važiuodavome į pajūrį, nakvodavome pas draugus – dabar to daryti nereikia, nes turiu nuosavus namus.“

Pajūryje ji turi 2 namus – vieną ji nusipirko neseniai, o kitas buvo jos šeimos. Moteris sako besidžiaugianti atradusi savo kampą, kur gali iš tiesų pailsėti.

„Visada faina turėti savo kampą – vienu metu ir pailsėti, ir padirbti. Man čia tik pliusai. To namo nenuomoju, todėl visas tas kampas man ir šeimai. Mes ten laiką mėgstame leisti – ne veltui ten ir rinkomės vietą“, – tikina ji.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer