Neseniai susituokusi Donata Račaitė su mylimuoju kopinėja medų: dalijasi įspūdingais kadrais

TV3 žinių vedėja Donata Vaiciekiūtienė su vyru Mantu po vestuvių išvyko medaus mėnesio. Šioms atostogoms pora pasirinko nuostabaus grožio Balio salą.

Akimirkomis iš medaus mėnesio Donata ir Mantas mielai dalijasi socialiniuose tinkluose ir su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais.

Birželio 18-oji TV3 žinių vedėjos Donatos Račaitės gyvenime buvo ypatinga diena. Vilniaus šv. Pranciškaus Asyžiečio (Bernardinų) bažnyčioje žinių vedėja su širdies draugu Mantu Vaiciekiūčiu vienas kitam tarė „taip“ ir prisiekė amžinajai meilei.

Moteris portalui tv3.lt pasakojo, kad itin laukė šios dienos, norėdama šalia savęs pamatyti jai visus brangiausius žmones. Žinia apie Donatos ir Manto sužadėtuves pasklido dar praeitų metų gruodį, per didžiąsias metų šventes.

Tad praėjus pusei metų pora ryžosi ypatingam žingsniui, ir kaip anksčiau sakė pati Donata, surengė nedidelę, bet itin jaukią ceremoniją.

„Mūsų vestuvių modelis šiek tiek kitoks – nedarome didelių vestuvių ir didelės šventės su puota ar dviejų dienų šventimu. Mes viską darome labai paprastai – tai bus ceremonija Bažnyčioje, tada pietūs su artimiausiais žmonėmis. Su draugais tą patį vakarą išvažiuosime porai dienų į Nidą atsipūsti. Todėl esu nusiteikusi visiškai ramiai ir per visą laiką, kai pradėjome planuoti vestuves, net nesukau galvos dėl nieko, nes viskas labai paprastai išsisprendė.

Buvo tik tokie paprasti darbai kaip užsakyti restoraną, sutvarkyti dokumentus Bažnyčioje, užsakyti kiemelyje užkandžių, šampano, pasirūpinti suknele, kostiumu ir žiedeliais“, – šypsosi žinių vedėja.

Dar prieš pat vestuves Donata dalijosi, kad nors ir labai laukia savo dienos, nenori, kad ji greitai praeitų. „Tikrai nekantrauju. Atrodo, kad tas jaudulys tikrai ima, bet darosi gera ir atrodo, kad kuo greičiau norisi tos dienos. Nors iš tiesų net nežinau, ar norėčiau greičiau jos, nes tas laukimas visą laiką labiausiai žavi. Nes kai ateina, tai ir praeina, o paskui tik prisiminimais gyveni. Bet tas laukimo periodas man yra labai žavus. Tikrai net pagalvojus apie vestuves man šiurpuliukai laksto po kūną“, – entuziazmu trykšta ji.

Jautė konkurenciją

Paklausus apie iššūkius, su kuriais teko susidurti planuojant vestuves, pati Donata tikina, kad jau žiemą pastebėjo vasaros vestuvių gausą – su kitais jaunikiais tekdavo net pakonkuruoti.

„Manau, kad žmonėms, kurie tikrai daro vestuvių pokylį su vedėjais, muzikantais, tai turbūt yra daugiau rūpesčių. Bet žinau, kad ir mūsų nedidelių vestuvių iššūkiai ir rūpesčiai išsispręs, nes viskuo yra pasirūpinta. Mes planuoti pradėjome dar vasarį ir labai pasijuto vestuvių pikas, nes žmonės galbūt buvo nukėlę tuos planus per karantiną, nesituokė ir atidėliojo. Gavosi, kad Vilniuje labai daug rezervacijų ir labai sunku rasti net stalelį, kiemelį. Jautėme net tokią konkurenciją, nes daug žmonių vienu metu ieškojo geriausių pasiūlymų“, – atvirauja moteris.

Nors daugelis jaunavedžių svajoja apie didelę vestuvių šventę, kurioje susirenka visi draugai ir artimieji, pati Donata su širdies draugu apie didžiulę vestuvių puotą nesvajoja.

„Standartiškai visada galvodavau, kad tikrai tikros vestuvės būtinai turi turėti didelį pokylį. Mano vyras man kategoriškai pasakė, kad didelių vestuvių nenori – tai visgi yra papildoma įtampa, reikia žymiai daugiau stengtis. Visą vakarą gali tekti pergyventi dėl menkniekių, kurie kažkam nepatiko. Mes kalbėjome, kad didelės vestuvės yra tikrai per daug rūpesčio ir priėmėme bendrą sprendimą, kad su draugais po vestuvių pasidarysime tokią kelionę prie jūros į Nidą. Važiuosime 8-iese ir tikrai pašvęsime – tai tikrai bus vestuvių pratęsimas.

Bet kažkokių ritualų – šokių, torto pjaustymo ir panašiai mes nenorėjome. Labai laukiu tų vestuvių, kurias suplanavome. Dabar tikrai pagalvojus nenorėčiau vestuvių pokylio, nes tik jaudinčiausi labai daug. “

„Vis vien pagrindinis akcentas yra santuoka, o ne kažkoks šventimas po to. Tikrai laukėme labai atsipalaidavę ir manau, kad pasirinkome labai gerą formatą“, – kalbėjo moteris.

Nors per daug neatviravo, TV3 žinių vedėja užsiminė, kur su sutuoktiniu keliaus paminėti šventės: „Planuojame povestuvinę kelionę, medaus mėnesį toliau už Lietuvos ribų.“

Kadangi Donata užsimena mėgstanti tvarkyti savo planus pati ir mėgstanti atsakomybę, daugiau vestuvinių planų teko tvarkyti jai pačiai.

„Iš tiesų buvo labai nedaug, ką reikėjo padaryti, tai nepajutau, kad labai pervargčiau ir kad visa atsakomybė buvo vien tik mano rankose. Viską laisvu metu susidėliodavau ir užsakydavau, o jei kažką reikėdavo aptarti, visada su Mantu tai aptardavome ir abudu nuspręsdavome. Jis irgi visada prisidėdavo – sprendėme ir dėl restorano, ir dėl muzikos, kuri turėtų skambėti per ceremoniją“, – šypsosi D. Račaitė.

„Taip pat pasidariau sau palengvinimą – turime vestuvių koordinatorių, kuri šiek tiek padeda. Jos didesnis darbas bus ceremonijos dieną, kad visi eitų sklandžiau – kad visi būtų savo vietose, eitų savo keliu ir sėdėtų tinkamose vietose. Norėjau kuo mažiau rūpesčio ir atsakomybių vestuvių dieną. Labai gerai, kad nereikės pergyventi tą pačią dieną dėl mažų smulkmenų“, – priduria pašnekovė.

Priėjus kalbai apie tai, kas santykiuose pavydesnis, Donata atvirauja, kad ryškaus skirtumo tarp judviejų nemato. „Man atrodo, kad mes abu esame po truputį pavydūs, per daug to neišreiškiame. Aišku, jų turi turbūt kiekvienas – iki išprotėjimo tikrai nepavyduliaujame“, – taria ji.

Papasakojo apie artėjantį mergvakarį

Vis dėlto kaip sako moteris, toks jau tas žinių vedėjos darbas. Reikia pranešti ir pačią nemaloniausią naujieną profesionaliai, o tai reikalauja kruopštaus darbo. Pati moteris juokauja, kad praktiškai darbe gyvena, dėl to laisvalaikio itin daug neturi.

„Paskutiniu metu tikrai teko labai daug dirbti. Daug laiko praleidžiu darbe ir laisvalaikio daug neturiu. Vieną dieną turėjau tokią išeiginę, į darbą nereikia, tai net galvoj sukosi mintis: ką dabar daryti? – juokiasi ji. – Atrodo, kad taip esu pripratusi prie darbo, kad net nepervargstu. Man labai patinka žinių vedėjos darbas, kad net nejaučiu jokios įtampos. Ir šiaip gera atmosfera, šaunus kolektyvas.

Turiu laisvalaikį, bet dažnai net nežinau, kaip jį išnaudoti. Kartais pagalvoju, gal šiaip tiesiog į darbą nueiti ir pasidaryti kokius nors darbus. Savęs darboholike ar priklausoma nuo darbo nepavadinčiau, bet jau visai netoli to. Nes tai mano gyvenimo būdas.“

Ne paslaptis, kad birželį artėja jos svarbioji diena – vestuvės, o visai ant nosies jau ir mergvakaris. D. Račaitė paatviravo, kad jai mergvakaris – tiesiog simbolinis laiko praleidimas su draugais, o ne ilga šėlsmo naktis.

„Aš apie mergvakarį nieko nežinau, – juokiasi ji. – Viską nuo manęs draugės slepia. Man atrodo, kad ta diena bus kupina džiaugsmo, staigmenų. Net nustebau, kad sukvietus drauges visos galėjo ir norėjo dalyvauti ir prisidėti. Nors man gal nelabai patinka tas žodis „mergvakaris“, nes šiais laikais jis jau įgavęs kitokią formą. Tai nebėra kažkoks tiesiog pasilinksminimas ar pasivaikščiojimas mieste, veikiau tai didelis šventimas, kad esi laisvas tik vieną dieną ar savaitę.

Man išvis atrodo, kad mergvakaris turėtų būti tiesiog simbolinis dalykas. Visos mano gyvenimo draugės, su kuriomis kartais jau ir mažiau bendrauju, atvyks net ir iš mano gimtojo Kauno. Labiausiai tikriausiai laukiu to, kad jas visas pamatysiu“, – šypsosi ji.

Ji atskleidė, kad standartinių mergvakarių tikrai nenorėtų ir apie juos net nepagalvotų: „Jei vertinčiau standartinius ir klišinius mergvakarius, kaip kad matai merginų būrį vienodais marškinėliais kur nors Palangoje, o po to jos eina šėlti visą naktį, tai tikrai toks mergvakaris ne man.

Esu pati dalyvavusi teminiuose, labai gražiuose ir šiltuose mergvakariuose, pilnuose moteriškumo su nuotakos išlydėtuvėmis ir netgi mamos laiškais. Aš manau, kad mergvakaris turėtų būti gražus, įsimintinas ir šiltas. Manau, kad mergvakaris turėtų būti apie artumą, susitelkimą ir tiesiog gerai praleistą dieną su draugais, o ne apie kažkokias pramogas. Turbūt labiausiai laukiu tos dienos dėl to, kad drauges retai kada matau. Tikriausiai čia pirmoji ir paskutinė proga kartu pamatyti savo gyvenimo moteris“, – apie svarbią dieną pasakoja TV3 žinių vedėja.

Priėjus kalbai apie tai, kas santykiuose pavydesnis, Donata atvirauja, kad ryškaus skirtumo tarp judviejų nemato. „Man atrodo, kad mes abu esame po truputį pavydūs, per daug to neišreiškiame. Aišku, jų turi turbūt kiekvienas – iki išprotėjimo tikrai nepavyduliaujame“, – taria ji.

O koks gi bus draugo bernvakaris? „O jau bernvakarį apskritai organizuoja vyrukai, tai čia žinau dar mažiau. Nieko nežinau ir tikriausiai nereikia, nors pati esu be galo smalsi. Bet dabar nosies ten kur nereikia nekišu, nes žinau, kad smagiausia bus viską sužinoti tą lemtingąją dieną“, – šypsosi moteris.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer