Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: štai, kam pilnatis smogs labiausiai

Kaip ir kiekvieną sekmadienį dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis

Avinas

Būsite labai energingi, veiklūs, puikios sportinės formos (tai puikus metas sportuojantiems) ir linkę prie tikslo žengti tiesiai, nesidairant ir be skrupulų. Žinoma, kai toks energijos antplūdis, nuveikti pavyks tikrai daug. Atrodo, ir piniginiai reikalai klostysis puikiai, bet sėkmė gali apleisti savaitgalį.

Jautis

Būsite atsipalaidavę, .linkę niekur neskubėti, bet kartu nepraleisite progos sukurti ką mielo, gražaus, smagaus ar skanaus ir linkę patys pasimėgauti gyvenimo teikiamais malonumais. Tikėtina, kad ir piniginiai reikalai dabar atrodys puikiai. Visgi asmeninės sėkmės gali pristigti savaitgalį.

Dvyniai

Būsite labai judrūs, labai veiklūs, labai daug kalbantys įvairiausiomis temomis ir labai mikliai tvarkantys visokiausius reikalus, kurių kaip tik gali būti daug. Ypatingai gerai seksis veikla, susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu ir panašiais dalykais. Galimos trumpos kelionės, išvykos.

Vėžys

Tikėtina, kad darbe nestigs darbo, visokios veiklos. Viską reikės daryti greitai, tiksliai ir ilgai negalvojant, tačiau labai efektyviai. Nuveikti pavyks išties nemažai. Asmeninis gyvenimas kol kas vegetuos, bet maloniai nudžiuginti gali artimi draugai.

Liūtas

Darbe darbų nedaug, bet galimos nedidelės malonios smulkmenos ar aplinkybės. Tačiau dabar būsite atviri, judrūs, daug ir mielai bendrausite su įvairiausiais žmonėmis, bet pirmiausia – su artimais draugais. Matyt, visiems kartu reikės aptarti bendrus reikalus ir ateities darbus.

Mergelė

Teks padirbėti – nemažai veiklos, darbų, reikalų bus darbe, profesijos srityje. Viską reikės, bet ir pavyks daryti greitai bei tiksliai. Ypatinga sėkmė lydės tuos, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, skaičiavimu, vertinimu ir panašiais dalykais. Iš kelionių patogiau grįžti nei į jas vykti.

Svarstyklės

Darbe darbų nedaug, o namie vyraus įprasta tvarka, kurios niekas keisti neketina. Palankus metas rūpintis būsimomis kelionėmis arba tvarkyti su užsieniu susijusius reikalus. Santykiai su kai kuriais asmenimis gali būti ganėtinai įtempti, daugiausia dėl anos pusės pozicijos.

Skorpionas

Tikėtina, kad ši savaitė atneš daug nedidelių, tačiau svarbių darbų, kurių imtis reikės nuosekliai, pareigingai ir nedelsiant. Taip pat tai geras laikas užsiimti sveikatos, sveikatingumo reikalais. Santykiai su kai kuriais žmonėmis gali džiuginti didžiąją savaitės dalį. Trapūs jie pasidarys savaitgalį.

Šaulys

Dabar bus svarbūs asmeniniai ryšiai, santykiai su svarbiais jums žmonėmis. Viena vertus, dabar puikus metas juos puoselėti, kita vertus, jie gali atnešti nemažai naudos, net ir apčiuopiamos. Geras metas rūpintis sveikata, sveikatingumu. Patiks sportinio stiliaus pramogos.

Ožiaragis

Svarbių, greitai ir ryžtingai daromų darbų, pertvarkymų gali būti namie. Tai geras metas siekti, kad čia viskas būtų taip, kaip turi būti. Palankus metas ir rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Gražioji, malonioji gyvenimo pusė tokia bus didžiąją savaitės dalį, bet savaitgalį čia gali būti nesklandumų.

Vandenis

Ši savaitė gali atnešti nemažai bendravimo ir labai daug spartaus judėjimo. Patiks tai daryti greitai, „atakuojančiu“ stiliumi. Taip pat bus daug progų pasirūpinti namų grožiu ir jaukumu, tačiau ši veikla neprivalo būti sklandi savaitės pabaigoje. O svarbiausia – bus daug progų smagiai pasilinksminti.

Žuvys

Nelabai didelių, bet visgi gana svarbių darbų ar reikalų bus namie. Geras metas su namiškiais aptarti tai, kas svarbu visiems. Taip pat ši savaitė gali atnešti ir daug smagaus bendravimo už namų ribų, puikus metas plėsti kultūrinį akiratį. Palankus metas ryžtingai siekti ir didesnės finansinės naudos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer