Naujausias Naglio Šulijos horoskopas: sužinokite, kas laukia jūsų

Kaip ir kiekvieną sekmadienį, dalijamės su jumis astrologo Naglio Šulijos naujausiomis prognozėmis.

Štai ką žada žvaigždės:

Avinas

Darbščiai. Viena vertus, dabar gali būti nemažai nedidelių, tačiau gana svarbių darbų, visokių reikalų tvarkymo. Viską reikės daryti greitai, tiksliai ir pareigingai, bet tai ir pavyks kuo puikiausiai. Puikus laikas energingai rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais. Progų pasilinksminti irgi bus, bet įkvėpimo tam gali būti nelabai daug.

Jautis

Kūryba. Laikas linksmas ir smagus, bus daug pramogų, bet daugiausia tokių, kurios vers energingai pajudėti ir pamiklinti protą bei iškalbą. Gerai seksis tiems, kurių veikla susijusi su kūryba. Taip pat dabar yra palankus metas imtis veiklos namie ir stengtis, kad čia būtų dar gražiau ir dar jaukiau

Dvyniai

Namie. Labai geras metas energingai rūpintis namų, šeimos reikalais, imtis čionai kokių nors jėgų, nusiteikimo ir žinių reikalaujančių darbų. Geras laikas į šią veiklą įtraukti ir namiškius. Taip pat šią savaitę bus daug progų susitikti su draugais smagiai pabendrauti, galimos ir trumpos išvykos.

Vėžys

Komunikacija. Šią savaitę bus daug judėjimo ir daug bendravimo – palankus laikas aiškintis svarbius jums dalykus, dar palankesnis jis kam nors kartą ir visiems laikams paaiškinti kaip viskas turi būti. Taip pat šią savaitę tęsiasi palankus laikas rūpintis piniginiais reikalais ir pajamomis.

Liūtas

Kūrybiškai. Būsite energingi, veiklūs, puikios nuotaikos, kūrybiški ir linkę ne tik džiaugtis gyvenimo dovanomis patys, bet ir dalytis džiaugsmu su aplinkiniais. Taip pat šią savaitę tęsiasi palankus laikas energingai rūpintis piniginiais reikalais, siekti apčiuopiamos naudos – progų gali būti nemažai.

Mergelė

Labai. Šią savaitę būsite labai energingi labai veiklūs ir ne tik labai įžvalgūs, bet ir gebėsite savo nuomonę, savo mintis labai įtaigiai įteigti kitiems. Žinoma, dabar geriausiai seksis tie darbai ir ta veikla, kurios imsitės, kurią prižiūrėsite patys, asmeniškai. Taip pat ši savaitė labai palanki sportuojantiems.

Svarstyklės

Dienos tikrai ne bėgs, o slinks – darbe darbų ne per daugiausia, namie – įprasta tvarka, jos keisti niekas neketina, įkvėpimo kur nors skubėti patiems irgi nebus. Galutinai neapkerpėti padės artimi draugai – sugebės pasiūlyti kokios nors įdomios veiklos ar pramogų.

Skorpionas

Netinginiaujant. Tikėtina, kad teks padirbėti – darbe, profesijos srityje gali būti nemažai darbų, atsiras tvarkytinų reikalų, kuriuos pavyks sutvarkyti greitai ir kūrybiškai. Taip pat dabar seksis kolektyvinė veikla – bendros pramogos su artimais draugais ir bendri darbai, sumanymai su bendraminčiais.

Šaulys

Greitai ir tiksliai. Gali būti, kad nemažai darbų, visokios veiklos bus darbe, profesijos srityje. Viską ir reikės, ir pavyks atlikti, sutvarkyti greitai, tiksliai ir išradingai. Puikiai seksis tiems, kurių veikla susijusi su žiniomis, informacija, taip pat tiksliaisiais prietaisais, įrankiais. Tęsiasi palankus metas kelionei.

Ožiaragis

Ramiai arba ne. Darbe darbų ne per daugiausia, greičiausiai šioje srityje viskas vyks tarsi iš inercijos, namie vyraus įprasta tvarka, niekas į ją kėsintis neketina. Palankus metas iš dalies pažintinei, iš dalies sportinio stiliaus kelionei, kuri vers nemažai judėti, bet atsidėkos įspūdžiais ir nuotykiais.

Vandenis

Ana pusė. Patiems imtis kokių nors svarbių darbų ar veiklos vargu ar norėsis, tačiau daug kas priklausys nuo išorinių aplinkybių arba kito žmogaus veiklos bei siekių. Ta ana pusė gali būti ir aktyvi, ir kūrybiška, dažnai stengsis įtraukti į savo veiklos orbitą. Beje, tai gali būti įdomu ir net naudinga. Galimos įdomios, naudingos pažintys.

Žuvys

Orbitos. Daug kas priklausys nuo išorės – išorinių aplinkybių arba kitų žmonių veiklos bei siekių – jie stengsis įtraukti jus į savo veiklos orbitą. Beje, tai gali būti ir įdomu, ir net naudinga. Galimos naudingos pažintys, sąjungos. Taip pat ši savaitė palanki rūpintis sveikatos, sveikatingumo reikalais

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer