Košmaras šeimoje: žmona vyro giminei į maistą įdėjo nuodingų grybų

Vyro palikta žmona pakvietė jį ir jo šeimą pietų, siekdama susitarti su juo dėl susitaikymo. Tačiau ji pagamino maistą su nuodais, po šeimos pietų apsinuodijo keturi asmenys, iš kurių trys jau mirė, o ketvirtas yra kritinės būklės.

Šaltiniai dienraščiui „Daily Mail Australia“ sakė, kad 48 m. Erin Patterson šeštadienį, liepos 29 d., pakvietė savo buvusį vyrą Simoną Pattersoną į jų buvusius šeimos namus pietų su jo tėvas Gail ir Donu Pattersonais, Gail seserimi Heather Wilkinson ir jos vyru pastoriumi Ianu.

Teigiama, kad E. Patterson norėjo susitikti su ją palikusiu vyru, kuris paskutinę minutę pranešė, kad pietų neatvyks. Mirtinas patiekalas, kurį moteris patiekė jo giminėms, buvo pyragas su jautiena. Aiškėja, kad jame galėjo būti mirtinai nuodingų grybų.

Pietūs baigėsi mirtimi

Policija tęsia tyrimą dėl E. Patterson veiksmų, nes liepos 29 d. jos buvusio vyro tėvai ir H. Wilkinson mirė suvalgę mirtinai nuodingo maisto jos namuose Leongatoje, Australijoje. 

I. Wilkinsonas, Korumburos baptistų bažnyčios pastorius, ligoninėje toliau kovoja už savo gyvybę, praneša dailymail.co.uk

Simonui, kuris po tragedijos kelias dienas slapstėsi, artimas šaltinis sakė, kad jų bičiulis nėra suinteresuotas atkurti santykių su savo buvusia žmona ir dviejų vaikų motina. 

„Jie nuvyko į jos namus mediacijai, kad pasikalbėtų su šeima. Simonas taip pat turėjo atvykti pietų, bet paskutinę minutę persigalvojo – antraip jis irgi būtų atsidūręs ant mirties slenksčio. 

Žmonės, kurie mirė – Gail, Donas, ponia Wilkinson kalbėjosi su jais, nes jie yra glaudžiai susiję su bažnyčią ir norėjo įsitikinti, ar ji tikrai nori atkurti santykius su Simonu. Ji iš esmės prašė jo sugrįžti, o šeima nemanė, kad tai geras žingsnis“, – pasakojo vyro draugas. 

Draugas teigė, kad E. Patterson beviltiškai norėjo vėl susitikti su ją palikusiu vyru ir atkurti santykius. Jos vyras ir toliau gyvena Korumburoje esančiame name, kuris nurodomas kaip buvusios žmonos nuosavybė. 

Simono draugas tvirtino, kad jo bičiulis nė neįtarė, kad buvusi žmona jį apnuodijo, kai po skyrybų jis susirgo paslaptinga skrandžio liga. Antradienį paaiškėjo, kad Simonas 21 dieną praleido intensyvios terapijos skyriuje 2022 m. gegužę. 

Keli Simono draugai teigė, kad jis nė karto nekaltino savo buvusios žmonos padarius ką nors blogo. Ji pati neigia bet kokias kalbas ir šiuo tyrimo etapu jai neturėtų būti pateikti jokie kaltinimai. 

Policija teigia, kad simptomai, kurie kamavo pas E. Patterson pietavusius asmenis, atitiko tuos, kuriuos sukelia apsinuodijimas mirtinai nuodinga žaliąja musmire, kurioje esančios medžiagos gali sukelti inkstų ir kepenų nepakankamumą. 

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer