Naujos detalės iš tragiškos avarijos Panevėžio rajone: vyrą su vaiku pražudė girtas vairuotojas

Ketvirtadienį apie 19 val. 30 min. Panevėžio r., kelyje Rokiškis – Panevėžys, įvyko kraupi avarija, kurios metu žuvo vyras ir vaikas. Eismo įvykio metu susidūrė trys automobiliai, o vėliau paaiškėjo, kad vieno iš jų vairuotojas buvo girtas. Jis sulaikytas, praneša policija.

Automobilis „BMW 525“, vairuojamas neblaivaus (1,05 prom.) vyro, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį „Fiat Punto“..

Po smūgio automobilis „Fiat“ išvažiavo į priešingą eismo juostą ir susidūrė su priešpriešiais važiavusiu automobiliu „Honda Civic“, kurį vairavo moteris (g. 1972 m.).

Per eismo įvykį žuvo automobiliu „Fiat“ važiavę 30 metų vyras ir vos kelerių metų berniukas bei sužalota moteris, kuri dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę. Taip pat sužalota automobilio „Honda“ vairuotoja, kuri dėl įvairių kūno sužalojimų paguldyta į ligoninę.

Įtariamasis sulaikytas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kelių eismo taisyklių pažeidimo esant neblaiviam, kai dėl to žuvo žmogus. Už tai gali būti baudžiama nuo trejų iki dešimties metų laisvės atėmimo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer