Neapsigaukite: plinta melaginga žinia apie lietuvių pirktą „Bayraktar“ panaudojus tv3.lt logotipą

Lietuvai surinkus 5 mln. eurų nupirkti Ukrainai bepilotį orlaivį „Bayraktar“, internete pasklido netikra naujiena, esą pirkimo akcijos organizatorius visuomenininkas Andrius Tapinas įsivėlęs į nemalonumus su FNTT, o pinigus gavęs iš Elono Musko. Žinia plinta panaudojus naujienų portalo tv3.lt logotipą.

Išgalvotoje naujienoje rašoma, kad A. Tapinas esą nuslėpė bepiločio orlaivio pirkimui pats paaukojęs 4 mln. eurų, kuriuose neva gavo iš milijardieriaus Elono Musko. Dėl to, kaip toliau rašoma melagienoje, A. Tapinas esą turi nemalonumų su Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba. Naujiena visiškai išgalvota.


Turkija nusprendė padovanoti kovinį droną „Bayraktar“ Lietuvai, kai žurnalisto ir visuomenininko Andriaus Tapino įsteigtos „Laisvės TV“ akcijos metu žmonės paaukojo jam reikalingą sumą.

A. Tapinas patvirtino, kad žmonių suaukoti 1,5 mln. eurų bus pervesti Lietuvos krašto apsaugos ministerijai, už šias lėšas dronas bus pilnai apginkluotas.

Likusi suma – 4,4 mln. eurų – Turkijos pageidavimu turėtų būti skirti humanitarinei, gynybinei, logistinei ar atstatomajai pagalbai Ukrainai.

Ukraina daugiau nei tris mėnesius kovoja su į šalį įsiveržusiomis Rusijos pajėgomis, tačiau susiduria su ginklų trūkumu ir ragina Vakarų šalis jų perduoti kuo daugiau.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer