Neįtikėtino naivumo rusas dabar renka pinigus advokatui Estijoje

Estijos nacionalinio saugumo pareigūnai gegužės 28-ąją sulaikė rusą, turintį Estijos pilietybę, bandžiusį išvežti iš šalies į Rusiją komercinius dronus. Jam už tai gresia iki 5 metų kalėjimo, o jo artimieji dabar renka lėšas advokatui, skelbiama „Obozrevatel“.

Estijos teisėsaugininkai pareiškė, kad vyras norėjo šiuos bepiločius perduoti Rusijos kariuomenei, o tai Estijoje yra laikoma kaip užsienio valstybės agresijos palaikymas ir yra baudžiama pagal įstatymus.

Paremti Rusijos kariuomenę tokiu būdu nusprendęs vyriškis yra vardu Vladimiras Šilovas. Jis – tolimųjų reisų vairuotojas, o socialiniuose tinkluose žinomas kaip „dainuojantis vairuotojas“. Gyvena Rusijoje, Pskove, prasidėjus Rusijos aktyviems karo veiksmams Ukrainoje nusprendė palaikyti savo miesto karius, ypač 76-ąją desantininkų diviziją. Šis elitinis Rusijos kariuomenės dalinys jau pirmosiomis puolimo Ukrainos savaitėmis patyrė didžiulių nuostolių.

Viešai socialiniuose tinkluose paskelbęs lėšų rinkimą konkrečiam tikslui – nupirkti Rusijos kariuomenei trūkstamos įrangos – netruko surinkti pinigus ir kažkodėl sugalvojo, kad bepiločių reikia važiuoti į NATO valstybę Estiją, kuri aktyviai palaiko Ukrainą.

Dabar jau jo draugė Oksana socialiniuose tinkluose pradėjo naują lėšų rinkimą – advokatui pasamdyti.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer