Nelaimė sostinėje: automobilis rėžėsi į vyrą, stūmusį vežimėlį, jame buvo mažametis vaikas

Trečiadienį vakare, Vilniuje, įvyko nelaimė – automobilis partrenkė vyrą, kuris stūmė vežimėlį, jame buvo mažametis vaikas.

Pirminiais duomenis, nelaimė Žirmūnų gatvėje įvyko apie 18 val., kai „Subaru“ vairuotojas įsikunėjo į šalia esančio daugiabučio namo kiemą. Būtent tada automobilis rėžėsi į važiuojamąja dalimi ejusį vyrą, stumiantį vežimėlį, kuriame buvo ir mažametis vaikas.

Teigiama, kad „Subaru“ vairuotojas blaivus, jis pats savo ruožtu paskambino policijai ir pranešė apie įvykusią nelaimę.

„Subaru“ vairuotojas tikino, kad, esant blogam matomumui, lietingam orui, jis tiesiog nepastebėjo į kelią išėjusio vyro, kuris stūmė vežimėlį.

Anot liudininkų, mažametis vaikas iš vežimėlio neiškrito, jis rimčiau nenukentėjo, tačiau jam buvo prakirstas smakras, o nukentėjusiam vyrui sutrenkta galva.

Greitosios pagalbos ekipažai nugabeno sužalotą vyrą ir mažametį vaiką į ligoninę.

Įvykio vietoje dirba policijos pareigūnai, jie aiškinasi įvykio aplinkybes.

Keliuose yra slidžių ruožų, kai kur – rūkas, naktį galimas plikledis

Vairuotojams primenama, kad trečiadienio pavakarę keliuose yra slidžių ruožų, kai kur – rūkas, o naktį eismo sąlygas sunkins plikledis, įspėja Automobilių kelių direkcija.

16 val. duomenimis, Lietuvoje pagrindinių kelių dangos daugiausia šlapios. Mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai beveik visoje šalyje provėžoti, padengti ledu, pažliugusio arba prispausto sniego sluoksniu.

„Kelių priežiūra“ valstybinės reikšmės kelius valo ir barsto, tačiau vairuotojų prašoma būti atidžiais ir neskubėti, nes keliai yra slidūs, todėl reiktų rinktis saugų, o ne maksimaliai leistiną greitį.

Telšių, Skuodo ir Klaipėdos rajonuose eismo sąlygas sunkina rūkas ir matomumas vietomis siekia iki 50 metrų.

Daugelyje šalies rajonų – dulksna arba lietus. Oro temperatūra siekia nuo 1 iki 5 laipsnių šilumos.

Hidrometeorologijos tarnybos duomenimis, naktį vietomis formuosis plikledis. Temperatūra sieks nuo 0 iki 5 laipsnių šilumos.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer