Neregėtos vestuvės: Meksikos kaimelio meras susituokė su krokodile

Vestuvės, kokių dar nesate regėję. Viename Meksikos kaimelyje meras susituokė su krokodile. Meksikiečiai tiki, kad tai jiems padės priartėti prie gamtos.

Viename Meksikos kaimelyje – neįprasta vestuvių ceremonija. Štai jaunikis – kaimelio meras – pabučiuoja savo nuotaką, kuri, kaip matote, yra nedidelis krokodilas. Tiesa, ši santuoka labiau iš reikalo, o ne iš meilės – meksikiečiai įsitikinę, kad šis vestuvių ritualas, skaičiuojantis kelis šimtmečius, juos labiau sujungia su gamta.

„Gamtos mes prašome pakankamai lietaus, maisto, pakankamai žuvų upėse. O jų reikia prašyti su meile“, – tikina jaunikis Victor Hugo Sosa.

Nors santuoka ir neįregistruota teisiškai, meksikiečiai nuotaką vis tiek išpuošė taip, kaip pridera – krokodilė turi ir baltą suknelę, ir nuometą, puoštą gėlėmis ir karoliukais.

„Nuo pirmosios dienos, kai buvau išrinkta jos krikšto mama, galvojau, kuo ją aprengsiu, nes mums ši šventė – labai svarbi“, – sako krokodilės krikštamotė Elia Edith Aguilar.

Po vestuvių ceremonijos – ir kiti apdarai jaunajai. Nuotaikingame vestuvių parade krokodilė jau dėvi margą suknelę. Jos galva taip pat išpuošta ryškiaspalvėmis gėlėmis.

Šio kaimelio gyventojai tiki, kad krokodilė simbolizuoja motiną žemę, o jos sąjunga su meru – žmonių susijungimą su dieviškumu.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer