Translytė tikina, po lyties keitimo įgavusi paranormalių galių: iš dvasių sulaukia ir įžeidimų

Translytė mediumė įsitikinusi – savo galią matyti ateitį ji įgijo tik tada, kai pasikeitė lytį.

Becs Sawyer įsitikinusi – durys į dvasių pasaulį jai atsivėrė tik tada, kai ji atsisakė savo senojo gyvenimo, kuriame buvo sunkumų kilnotojas vaikinas.

58-erių Becs šiuo metu teikia mediumės paslaugas ir teigia, galinti susikalbėti su dvasiomis.

„Viskas, ko aš kada nors norėjau kai buvau jauna – tai kalbėtis su vaiduokliais. Mačiau, kaip žmonės tą daro per televizorių, bet man niekada nepavykdavo.

Negalėjau to daryti, kol neperėjau savo fizinės ir emocinės tranzicijos. Tada tos galios manyje ėmė busti“ – sakė B. Sawyer.

„Nuo tada, kai pasikeičiau lytį, viskas tarsi sukrito į savo vietas ir leido dvasioms priartėti prie manęs. Mano gera savijauta, buvimas savimi tapo savotišku jų kvietimu“, – teigė britė.

Becks su žmona Nicky susituookė 2007-aisiais ir pora kartu yra iki šiol. Tiesa, moteris teigia, jog jai tenka bendrauti ir su homofobiškomis dvasiomis:

„Nepriimu to asmeniškai, tiesiog stengiuosi kuo geriau išreikšti to žmogaus asmenybę, net jei mūsų vertybės nesutampa. Dvasios man sako, ką apie mane galvoja, kad aš galėčiau jas atpažinti“.

Pasak mediumės, jei kieno nors tėtis buvo homofobas, jis ir išduos, kad toks yra, nes taip, esą, dvasios leidžia jas atpažinti kuo tiksliau. Moteris tikina, niekada nebandanti keisti dvasių asmenybės.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer