Oksana Pikul ir Simas Jasaitis suka skirtingais keliais

Drama kartojasi Oksanos Pikul ir Simo Jasaičio šeimoje. Pora suka skirtingais keliais.

Ketvirtadienio popietę moteris pasirodė buvusios „Olialia pupytės“ Ievos Voveris vestuvėse. Į jas Oksaną atlydėjo ne S.Jasaitis, o verslininkas Vaidas Akramavičius.

Kalbos apie poros skyrybas ėmė sklisti dar 2021-ųjų rudenį, kai O.Pikul buvo poruojama su verslininku Vaidu Akramavičiumi. Kalbos netilo, moteris buvo pastebėta atostogaujanti su minėtu verslininku, taip pat pora minėjo O.Pikul gimtadienį. S.Jasaičio socialiniuose tinkluose nebeliko nuotraukų su sutuoktine.

Į šias kalbas praėjusių metų rudenį naujienų portalui tv3.lt ji neatsakė ir jų nesutiko komentuoti.

Į kelionę išvyko su mama

Visai neseniai naujienų portalas tv3.lt rašė, kad O.Pikul sūnus šiemet baigė darželį ir ir jau ruošiasi į pirmą klasę. Ypatingą progą paminėti Oksana Pikul su sūnumi ir mama Laima iškeliavo į saulėtąją Turkiją.

Kelionėje S.Jasaičio nebuvo, O.Pikul laiką leido su mama.

Ne pirma santykių krizė

Primename, kad 2018-ųjų sausio pabaigoje į viešumą iškilo sutuoktinių santykių drama. Tąkart moteris kreipėsi į Vilniaus miesto komisariatą ir pranešė apie smurtą artimoje aplinkoje. Netrukus į areštinę buvo pristatytas krepšininkas, kuris, šaltinių teigimu, neblaivus smurtavo prieš savo žmoną. Pranešama, kad S. Jasaičiui komisariate nustatytas 0,94 promilės girtumas. Įtariama, kad į komisariatą S. Jasaitis galėjo būti atgabentas dėl to, kad įžeidinėjo savo žmoną ir sukėlė jai fizinį skausmą – „griebė ir pasuko“ už rankos. Ši šeimos situacija iššaukė pramogų pasaulio skandalą, kurio metu nemažai kritikos sulaukė ir auka tapusi O. Pikul-Jasaitienė. Nepaisant to, kad ji buvo viešai engiama kitų moterų, grupės „O.M.G.“ narė savo socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalino motyvuojančia žinute ir ragino nebijoti.

„Nebijokite, moterys, kreiptis pagalbos! Nesvarbu ar visuomenė nuteis jus, ar ne! Ne visuomenei gyventi jūsų gyvenimą! Jūs fiksuosite nusižengimą, kuris apsaugos jus nuo tolimesnio psichologinio ir fizinio smurto. Mylėkite save ir savo vaikus!“ – skelbė O. Pikul-Jasaitienė.

„Aš iš vyro patiriu psichologinį ir fizinį smurtą, jis dažnai vartoja alkoholį, dažnai lošia kazino, eina į diskotekas. O viską mato vaikas. Tai yra trauma mums. O gaunasi taip, kad po paskutinių išsakytų minčių lieku kalta aš? Tai čia aš patiriu psichologinį smurtą, o ne jo šeima“, – pasakojo S. Jasaičio žmona.

Oksana sakė, kad santuoką išgelbėti gali tik Simas: „Mes esame šeima, jis yra mano vaiko tėvas, mano vyras. Jeigu jis imsis atitinkamų veiksmų, atsisakys savo gyvenime lošimo, alkoholio, vaikščiojimo per diskotekas, susiims ir bus normaliu šeimos vyru – žinoma, norėsiu susitaikyti dėl vaiko. Bet tam, kad galėtume gyventi normalioje, tvarkingoje šeimoje, turi būti tvarkingas vyras“, – pareiškė moteris.

Pavyko susitaikyti

Po visų dramų pora susitaikė, „Pasikalbėkim“ laidoje Oksana prisipažino, kad ji anksčiau per daug kontroliavo Simą, buvo perdėtai savininkiška, o tai neprisidėjo prie sklandesnio poros bendravimo. Visgi, pasak Oksanos, sutuoktinis taip pat elgėsi neatsakingai ir vėjavaikiškai. Atlikėja ne kartą yra viešai prasitarusi, kad Simas turėjo priklausomybę alkoholiui, buvo neištikimas.

„Pasakysiu nuoširdžiai – kai abu partneriai nori tęsti santykius, kai yra išlikę jausmai, viskas įmanoma. Mes abu norėjome dar kartą pabandyti, abu suteikėme vienas kitam šansą pasikeisti. Priimdami tokį sprendimą ir aš, ir vyras stipriai rizikavome, bet šita rizika pasiteisino su kaupu.

Aišku, pirmi metai po susitaikymo buvo nelengvi, nes mokiausi iš naujo pasitikėti Simu, bet per visą šį laiką aš nė karto nesigailėjau dėl savo sprendimo. Sakoma, kad sulipdyta taurė nebus tokia pat – mūsų atveju jinai geresnė! O neatleisti neištikimybės, sakyčiau, labai jau egoistiška būtų“, – tikino Oksana.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer