Oksanos Pikul mylimajam Vaidui Akramavičiui iškelta baudžiamoji byla: kaltinamas smurtiniais nusikaltimais

Atlikėjos Oksanos Pikul širdies draugas, verslininkas Vaidas Akramavičius pateko į teisėsaugos akiratį – jam iškeltos bent dvi bylos dėl smurtinių nusikaltimų.

Kaip praneša portalas alfa.lt, pirmadienio rytą vyras atvyko į Vilniaus miesto apylinkės teismą, jam iškeltos baudžiamosios bylos nagrinėjimą.

Byla iškelta dėl 2022 m. gegužės 7-ąją, anksti ryte, Vilniuje, Baltupių rajone įvykusio konflikto. Jo metu V. Akramavičius nesunkiai sužalojo metais vyresnį nukentėjusįjį Mindaugą.

Portalui V. Akramavičius pasakojo, kad konfliktas kilo anksti ryte, jam atvykus į Baltupius pasiimti savo mylimosios O. Pikul po šventės. Kol jis moters laukė automobilyje, pro šalį ėjo nukentėjusysis Mindaugas su dviem draugais. Šiems užkliuvo Vaido automobilis, jie ėmė užgaulioti, kabinėtis, o galiausiai apliejo automobilį gėrimu.

V. Akramavičius vyrui sulaužė nosį ir žandikaulį. Tiesa, po konflikto verslininkas iškvietė policiją.

Pasak portalo, V. Akramavičius praėjusių metų spalį su nukentėjusiuoju sudarė taikos sutartį – įsipareigojo atlyginti padarytą žalą, kuri buvo įvertinta 10 800 eurų. Dabar teigiama, kad V. Akramavičius sumokėjo tik mažesniąją sumos dalį, rašo alfa.lt.

V. Akramavičiaus advokatas Justas Vilys teigė, kad sutartis jo kliento atžvilgiu nėra sąžininga, tačiau jis sumokės likusią dalį. Advokato tikinimu, šiuo metu vyras nukentėjusiajam yra sumokėjęs jau 5,5 tūkst. eurų.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer