Paaiškėjo daugiau detalių apie Gražinos Asipauskaitės mirtį: sušlubavo mediumės sveikata

Gegužės 12-ąją Lietuvą apskriejo žinia apie netikėtą garsios mediumės, rašytojos Gražinos Asipauskaitės (40 m.) mirtį. Dabar aiškėja daugiau informacijos apie mįslingą žinomos moters mirtį.

Kaip rašo portalas „Kauno diena“, moteris buvo rasta lūšies narve. Ji nebuvo agresyvi, tačiau teko kviesti ugniagesius, kad padėtų pasiekti nelaimės ištiktą moterį, nes voljeras buvo užrakintas. Ištraukus moterį paaiškėjo, kad ji mirusi. Smurtinių žymių ant kūno nepastebėta. Pareigūnai pradėjo tyrimą mirties priežasčiai nustatyti.

Naujienų portalo tv3.lt žiniomis, žinomai mediumei sušlubavo sveikata.

Kiek anksčiau moters draugė Edita Rupeikaitė naujienų portalui tv3.lt atvirai prabilo apie netikėtai mirusią mediumę.

Pasak pašnekovės, jos susipažino 2018 metais. „Paskutinį kartą buvome susitikusios praėjusią vasarą. Buvo Ruslano koncertas Telšiuose. Šokome, dainavome, pakalbėjome… Buvo tikrai labai smagu“, – prisiminimais dalijosi pašnekovė.

Paklausta, kokių vertingų pamokų išmoko iš Gražinos, Edita neslėpė: „Ji buvo tas žmogus, kuris pasaulį matė kitaip ir turėjo labai didelę širdį, mokėjo priimti žmonės tokius, kokie yra. Gal kartais supykdavo, bet niekada to pykčio nelaikė ir atleisdavo žmonėms. Buvo nuostabi mama, kuri viską būtų padariusi dėl savo sūnaus. Manau, kad vertingiausia iš jos išmokta pamoka buvo ta, kad niekada nereikia nuleisti rankų, kad ir kas būtų, visada judėti tik pirmyn.“

Pašnekovė pasakojo, kad ją prisimins kaip pozityvią asmenybę. „Prisimenu ją visada besišypsančią, spinduliuojančią moteriškumą, seksualumą, pozityvumą“, – teigė ji.

Tiesa, Edita teigė, kad Gražinos mirties priežasties nežino: „Man asmeniškai tikrai nesiskundė. Paskutiniu metu nebendravome artimai. Dėl mirties priežasties negaliu nieko pasakyti, o dar ir sunkoka patikėti, kad jos nebėra.“

Primename, kad vienas iš paskutiniųjų Gražinos įrašų buvo skirtas gerbėjams ir tiems, kas ją myli.

„Nebijau kalbėti ir rėžti tiesą…

Nebijau kritikos ir priimu ją savo adresu…

Nebijau priešų, nes tik jų dėka aš tobulėju.

Nebijau mylėti save ir savo brangų laiką, atsisakant tuščiai švaistomų valandų, ir pasakyti – ne.

Gyvenimas – man labai brangus ir noriu jame palikti savo pėdsakus.

O visi, kurie mane dievina, myli ir gerbia, žinokite:

Jūs mano angelai, už kuriuos aš kasdien meldžiuosi…

Jūsų mediumė, Gražina“, – feisbuke rašė ji.

Primename, kad apie Gražinos mirtį feisbuke pranešė jos sesuo.

„Su nežmoniškai plyštančia širdimi, kai oro įkvėpti sunku.. noriu pranešti, kad netekome mūsų brangios GRAŽiNOS.. sesers, mamos, dukters, drauges.. apsakyti negaliu , niekada neatsigausiu.

Sese, dabar tu danguje! Pasimatysime.

Myliu! Būk ten aukštai su Angelais! Myliu myliu myliu!!!!!

Dėl atsisveikinimo bus pranešta“, – rašė gedinti sesuo.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer