Paaiškėjo, kaip Alos Pugačiovos anūkas pabėgo iš Rusijos: sieną kirto pėsčiomis

Rusijos atlikėjos Alos Pugačiovos anūkas Nikita Presniakovas pabėgo iš Rusijos Federacijos, kad nebūtų mobilizuotas į karą Ukrainoje. Pranešama, kad jis kirto sieną pėsčiomis viename iš pasienio punktų tarp Ivangorodo ir Narvos (Estija).

„RosSMI“ pažymėjo, kad Nikita Presniakovas iš Rusijos pabėgo dar rugsėjo 24 d. Jis turi Lietuvos pilietybę, todėl be problemų kirto sieną ir atsidūrė už Rusijos Federacijos ribų, skelbia UNIAN.

Pažymėtina, kad anksčiau prorusiškas deputatas Romanas Chudiakovas pareiškė, kad po Pugačiovos išvykimo iš šalies jos anūkai turėtų būti įtraukti į Rusijos Federacijos gynybą ir pasiųsti į karą.

Matyt, Presniakovas palaiko savo močiutės ir jos vyro Maksimo Galkino poziciją, todėl nenori vykti į Ukrainą žudyti civilių.

Todėl jis su mama Kristina Orbakaite nusprendė vykti į Ameriką. Pati dainininkė vis dar planuoja grįžti į Maskvą, o apie Presniakovo planus nieko nežinoma.

Verta paminėti, kad pati Ala Pugačiova antrą kartą išvyko iš Rusijos. Jos draugė pasakojo, kad iš primadonos vaikų mokykloje buvo tyčiojamasi, todėl ji su jais išvyko į Izraelį, kur jau gavo Izraelio pilietybę.

Primename, kad Nikita Presniakovas atsakė į spalio 7 d. Rusijos žiniasklaidoje pasirodžiusius gandus, kai Rusijos spauda rašė, kad jis neva buvo išsiųstas į karą. Buvo pranešta, kad Presniakovas buvo mobilizuotas tiesiai iš repeticijos Maskvos Gubernijos teatre.

Savo „Telegram“ kanale Nikita, atsakydamas į abonento klausimą, paneigė šią informaciją. Jis neatskleidė detalių, bet trumpai parašė: „Tai melas“ .

Pažymėtina, kad prorusiškas parlamento narys Romanas Chudiakovas neseniai paskelbė pareiškimą, kad po R. Pugačiovos išvykimo iš šalies jos anūkai turėtų būti įtraukti į Rusijos Federacijos gynybą ir pasiųsti į karą.

Jis sakė: „Abiem Alos Pugačiovos anūkams taikoma dalinė mobilizacija. Tai metas, kai elitui turi ateiti pabaiga. Šiuolaikinėje Rusijos visuomenėje nėra vietos tiems, kurie kritikuoja savo šalį, kai ją puola Vakarai, tiems, kurie siunčia savo vaikus studijuoti į užsienį, užuot kėlę Rusijos universitetų prestižą. Jau nebeaišku, su kokia šalimi ši šeima yra susijusi: ji gyvena Londone ir Niujorke, kartais aplanko močiutę Alą Pugačiovą Rusijoje. Ji gali būti Izraelyje, Baltijos šalyse ar net Majamyje.“

Anksčiau Rusijos žiniasklaidoje buvo skelbiama, kad Rusijos estrados žvaigždė, išbuvusi vos mėnesį savo tėvynėje, vėl išvyko į Izraelį. Kartu ji pasiėmė ir savo vaikus.

Rusijos „5-asis kanalas“ skelbia, kad šaltinių duomenimis, A. Pugačiova paliko tėvynę. Ji buvo pastebėta kartu su vaikais Vnukovo oro uoste Maskvoje. Leidinys „Izvestija“ paviešino vaizdo įrašą, kuriame matosi tariamai primadoną su vaikais į oro uostą vežantis mikroautobusas.

Panašu, kad užsienio žiniasklaidoje vis daugėja įrodymų, kad A. Pugačiova vis labiau tolsta nuo tėvynės. Pranešama, kad moteris gavo Izraelio pasą dar 2022 metų gegužę. Dokumentas galios iki kitų metų, skelbė unian.net.

Apie tai praneša „Telegraph“.

Anksčiau sklandė gandai, kad Pugačiova buvo Izraelio paso savininkė, tačiau tai nebuvo įrodyta. O dabar šią informaciją leidiniui patvirtino šaltiniai iš pasienio tarnybų.

Primename, kad neseniai rašėme apie A. Pugačiovos išvykimą į Izraelį.

Pati atlikėja šių gandų kol kas niekaip nekomentavo ir apie savo galimą išvykimą taip pat nekalbėjo. Į Rusiją ji po pusmečio pertraukos grįžo rugpjūčio pabaigoje, tikindama, kad „vaikams reikia grįžti į mokyklą“.

Netrukus jos vyras Maksimas Galkinas buvo pripažintas „užsienio agentu“, į ką ji pati sureagavo jausmingai prašydama tokiu atveju įtraukti ir ją pačią. Tuo pačiu ji kritikavo Rusijos valdžios veiksmus dėl kurių „žūsta mūsų vaikinai, o valstybė paversta atstumtąja“.

Kremliaus režimo atstovai po jos pareiškimo pradėjo tyrimą dėl „galimo Rusijos kariuomenės diskreditavimo“.

Reikėtų pažymėti, kad Ala Pugačiova, prasidėjus plataus masto Rusijos invazijai, su vyru ir vaikais išvyko į Izraelį. Rugsėjo 1-osios išvakarėse žvaigždė grįžo į Rusiją ir net išleido vaikus į mokyklą. Tačiau Maksimas Galkinas liko užsienyje. Be to, neseniai jis buvo vadinamas Rusijos „užsienio agentu“.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer