Rusijoje paskelbus mobilizaciją įmitę vyrai puolė krimsti mokslus

Maskvoje vyrai masiškai renkasi privačias studijas, vos Vladimiras Putinas rugsėjo 21-ąją paskelbė apie „dalinę“ mobilizaciją ir paaiškėjo, kad universitetų studentų į frontą kol kas neims.

„Ostorožno, Moskva“ naujienų kanalas telegrame skelbia, kad privatus universitetas „Sinergija“ Maskvoje yra perpildytas. Auditorijose – faktiškai vien vyrai. Taip pat buvo paviešintos ir kelios fotografijos iš mokymosi įstaigos, kuriose matyti, kad didelė dalis „studentų“ – įmitę šaukiamojo amžiaus vyrai.

Anot neįvardintos studentės, jos studijuojamame dalyke iki spalio 1-osios buvo vos dvi grupės po 50 žmonių, o dabar jau 8 grupės ir 240 žmonių. „Mergaičių mūsų sraute 6, o vyrukų daugiau nei 200. Į kurią auditoriją beužsuktum – nėra vietų, trūksta suolų ir kėdžių“, – cituojama ji.

Rugsėjo 24-ąją V. Putinas išleido aiškinamąjį aktą „Nr. 664“, kuris nuo mobilizacijos atleidžia pirmojo bakalauro laipsnio siekiančius studentus, o gynybos ministras Sergejus Šoigu vėliau patvirtino, kad nebus mobilizuojami „nevalstybinių universitetų studentai“. Matyt, šia „spraga“ ir nusprendė pasinaudoti nenorintys iš šalies išvykti vyrai, tačiau taip pat nelikę sužavėti perspektyva atsidurti fronte.

Anksčiau skelbėme, kad Rusijoje paskelbus mobilizaciją moterys įdavinėja savo buvusių vyrų kontaktus karo prievolės tarnyboms, kad šiuos išsiųstų į frontą ir jie tokiu būdu galėtų padengti savo alimentų įsiskolinimus.

www.tv3.lt

Leave a reply:

Your email address will not be published.

Site Footer